Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy egy nő ismerősöm mindig azután oszt meg "story"-t magáról(többnyire csábos selfiek) amikor én is kiteszek egyet?

Figyelt kérdés

Viccen kívül, ez már kb. a 7-8. alkalom, hogy pontosan az enyém után 1-2 órával...Ezeken az említett story-kon kívül nagyon ritkán szokott posztolni. Munkatársak vagyunk. Nekem van barátnőm, ő szingli. Volt hogy már dumálgattunk neten is melón kívül.


Mi vesz rá egy nőt ilyesmire? Ennyire figyelemhiányos lehet?



2023. jún. 10. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te latsz ebbe tobbet, mint valojaban van. Valoszinuleg veletlen az egesz.
2023. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Csak kombinalsz.
2023. jún. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kizárt. Ekkora véletlenek nincsenek, hogy ennyi alkalommal mindig akkor storyzzon mint én. Úgyhogy ez a verzió felejtős.
2023. jún. 10. 13:14
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Mi az oka?

Az idióta férfiegó. A férfiakat erre nevelik, a nőket meg az önbizalomhiányra, a kényszeres szépítkezésre, meg arra, hogy pl. kussolni kell arról, hogy ha el akarnak köteleződni, és szépen lassan kell adagolni, különben "elijesztik" a férfit.


A férfiegó néha olyan szintre fajul el, mint amikor a skizofrén betegek azt hiszik, meg vannak róla győződve, hogy a TV-ből hozzá beszélnek, neki üzengetnek bizonyos entitások.

Na, ilyen a kérdező fajtája is.

Én is találkoztam már ilyennel, azt hitte, mindenféle dolgot miatta csinálok, utánozom, neki posztolok, tetszeni akarok, ezerféle jelet adok neki. Közben lesz.artam.

2023. jún. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is csak szeretnéd, hogy több legyen. Valószínűleg a hölgy csábos posztolgatàsaihoz vajmi köze sincs a te személyedhez. Gyanítom, hogy a csaj amúgyis rohadtul sokat posztolgat és inkább csak bevízionálod azt, hogy tuti a te farkadra akar rápattanni. Aztán kiderül, hogy a valóság köszönő viszonyban sincs a te általad észrevett dolgokkal. De az szuper, hogy az önbizalmad a helyén van Öcsisajt!
2023. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt legjobb barátnőm csinálta ezt, miután végérvényesen összevesztünk. Még abban a korszakunkban voltunk, amikor jelölgettünk a képeinken boldog-boldogtalant, mert az volt a menő, meg úgy minél többen likeolták, szóltak hozzá.

kitettem egy képet, ő gyorsan kitett egyet. És ez így ment nagyon sokáig.

2023. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Te ezt tényleg figyeled...?
2023. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez inkább rólad árul el sokat, hogy van csajod, mégis ezt lesed😂
2023. jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Ki figyel kit?
2023. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
A foglalt ferfiaknal a no sosem a ferfit nezi ha nem a versenges az ami hajtj , hogy eltudja szedni más notol a ferfit, utana kb eltelik egy kis ido azt el is tunik a ferfi iranti erdeklodese.
2023. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!