Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30+osok, ti szoktatok csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+osok, ti szoktatok csókolózni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam a minap, hogy a házasságban élők/30+osok részéről nem tudom,hogy szokás-e még. Valahogy úgy jött le nekem, hogy inkább a tiniknél népszerű. Mármint nem egy gyors szájrapuszi,hanem az a hosszú smárolás, akár 15 percen át. Van aki ezt még igényli felnőttként?

Én imádok hosszan csókolózni 20 évesként, alig tudom anélkül elképzelni az életem csak egy szájrapuszival. (Még szűz vagyok) Van aki még a hosszú csókcsaták híve?



2023. jún. 13. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Ez ugye csak egy vicc akar lenni?


A különbség köztünk és a tinik között, hogy mi nem vagyunk olyan rettenetesen kínosak és prolik, hogy más emberek előtt igyuk egymás nyálát. Mi egy-egy puszit adunk egymásnak és megcsókoljuk egymást hosszabban, mikor nincs tele emberekkel a környék kürülöttünk, ehhez képest a tiniken átesel a buszon, a héven, a moziban, a plázában, mert ott tolnak le olyan előjátékokat, amiket mi akkor szoktunk, mikor a férjem felk*r a konyhaszekrényre vagy a mosógépre.

2023. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
A 30 éves nem olyan öreg...
2023. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván szoktunk csókolózni így 13 év utàn is, bár a nyálcserélés inkább kettesben történik vagy ha nincs a közelünkben sok ember, pl egy vonatállomáson simán. Az a pár lézengő aki ott van 20 meterre, meg ne nézze ha nem tetszik neki vagy irigy savanyú uborka. De buszon/ boltban stb, ahol sokan vannak kis helyen, nagy a tömeg, ott azért nem szoktunk egymás szájában kutakodni. Max szájra puszi.:) Akinek az se tetszik, nyaljon sünt, ilyen szinten már nem izgat màs véleménye.
2023. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

gyakorikerdesek.hu


Ezen az oldalon ha elmúltál 30 akkor már öreg vagy, ha nincs társad akkor selejt is.


itt mindig ez megy :D

2023. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Persze, de természetesen nem mások előtt nyalogatjuk egymás manduláját. Közösségben max puszi.
2023. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Nyilvánvalóan szoktunk. :D


32/N

2023. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Még 50 évesen is...
2023. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok házasságban ugyan, de imádok csókolózni közel a 40-hez.

N

2023. jún. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Negyvenesként is szoktunk.
2023. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk.
2023. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!