Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tilt le és old fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilt le és old fel állandóan az exem?

Figyelt kérdés
2 éve szakítottunk, rendszeresen megpróbált visszaszerezni, vagy legalábbis megfektetni, a fő szándék nem tudom mi volt. Az elmúlt fél évben állandóan hol felold, hol letilt. Volt hogy kerestem volna valamit nem találtam a profilját, másnap már közös emléket dobott be az fb, ezért láttam. Van egyébként egy kb fél éves kapcsolata, szerintem együtt is élnek már. Én persze nem akarok tőle már semmit, csak feltűnő amit csinál, gondolom szándékos. Mi ezzel a célja? Nagyon nem értem.
2023. jún. 24. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az is hogy csak azért oldott fel hogy a kéoedbe dörgölje bezzeg van neki más.
2023. jún. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfektetni megint. :D
2023. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert ha le vagy tiltva nem tud kivancsiskodni. Tiltsd le te
2023. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem egyszerűen néha kiveri a képeidre.
2023. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendszeres a dolog, nem csak 1x történt meg. Amúgymeg mióta szakítottunk nem volt koztunk semmi, ugyhogy eleg kitarto
2023. jún. 24. 09:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig más okbol.legutoljára a csaja miatt, hogy azon kattogj.
2023. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tiltsd le te. Akkor te sem fogsz ezen kattogni es vegre tovabblephetsz.
2023. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!