Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretőmnek miért van kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőmnek miért van kevés ideje rám? Messengeren is keveset van nagyon fenn ráadásul este nincs fenn mikor tudnánk sokat beszélgetni! Mit csináljak, hogy többet keressen?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozik meg ott van a családja tudom, de nekem akkor is hiányzik a szeretete mert ő jobb szeretetet tud adni mint bárki más a világon.

Találkozni meg havi 1x tudunk csak sajnos.. természetesen a család miatt! nem tudom mit tegyek nagyon szeretem őt ,de szeretet hiányom van mégis.



2023. jún. 28. 10:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
38%
18 évesen szerető... :D Az évszázad vicce! :D
2023. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!