Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tipikus nárcisztik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tipikus nárcisztikus egy ilyen “férfi”? Hogy legyek túl rajta hogy ismerkedős kapcsolatban voltam vele?

Figyelt kérdés

Legyszi olvassa végig akinek kedve van, tudom hogy hosszabb

23 éves voltam mikor találkoztam vele, igazából az elejétől kezdve undorodtam tőle fizikailag, valószínű csak tetszett hogy korulrajong és unalombol baráti társasággal néha találkoztam vele meg beszélgettünk.


Egy éve elkezdtem pszichológiával foglalkozni, rájöttem hogy több nárci is lehet a családomban és ugye ilyenkor elvileg hajlamosak vagyunk vonzani őket


A pasi 30 volt mikor új ismerősök bemutattak neki, igazi kőgazdag családból származik, elvileg dolgozhat a családi cégben, de amúgy nem hajtja túl magát…


Budai villa, Horvátországban millios nyaraló, vidéken hétvégi milliós nyaraló, plusz az anyjaek alátettek egy Mercédesz kb 35 milliós terepjárót.


Ennek köszönhetően rengeteg csaj megvolt már neki, ugye hazahordja őket a villába, meg hétvégén viszi le őket a horvát tengerparta nyáron es a legtöbb csaj azonnal lefekszik vele emiatt. ő azt mondta hogy 130-nál tart(eleve milyen férfi aki ezzel henceg), de azért lehet benne csúsztatás….


Utólag visszagondolva elképesztő ahogy viselkedett….

Egy nap többször elmondta hogy ő mennyire jó pasi, hogy egy SZEXISTEN, ha egyszer végre lefekszem vele akkor az lesz a legjobb napom az életben…. 🤢🤦🏼‍♀️

Erre is utólag jottem rá hogy többször fogdosott, sajnos hajlamos vagyok érintésre nem reagálni, disszociálni….

Folyton más férfiakat szidott(nála sokkal jobban kinézőket)


Volt hogy azt ecsetelte hogy milyen undorító dolgokat csináltatott meg lányokkal, emiatt kb a mai napig undorodom ha viszaemlekszem rá.


Kinézetét tekintve kinéz kb 45-nek, kihullott az összes haja, es szoros aputeste van.

De ő magát naponta többször dicséri hogy ő az egyik legjobb pasi es ő a legjobb dolog ami egy nővel történhet…… 🤦🏼‍♀️


Amikor megszakitottam vele a kapcsolat 2 éve, lefogott es arcon csókolt, majd szájon is akart csókolni de szerencsére el tudtam lökni…

Ettől azóta is ptsd-m van

Volt hogy szexkepeket küldött magáról amin egy kis ribi ki volt kötözve, volt hogy csak a nemi szerverol…

Mikor leorditottam emiatt üzenetben, akkor persze elővette a nyalizos nyálas stílusát es bocsánatot kert

Volt hogy sírva hívott fel, hogy én vagyok élete szerelme es nem bírja nélkülem…

Aztán volt hogy megvett nekem egy nagyon drága kiskutyát, amiről tudta hogy a kedvenc fajtam es elküldte nekem a képeket róla hogy itt vár engem a nyaralójukban….


Szóval annyi lenne a lényeg, hogy nagyon megbántam hogy egyáltalán beszéltem vele es hogy a közelében voltam, az érintéseitől így utólag most hogy leesik egyszerűen el tudnám okádni magam…


Meg azt sem értem hogy hogy méri a dolgot a “jóisten” miért pont egy ilyen undorító pszichopata szerű ember születik bele a milliárdokba es élvezheti az életet meg a konnyuveru nőket

Annyira meggyűlöltem es ezzel a tudattal kell élnem hogy ő tovább dőzsöl munka nélkül…

Évek óta nem nem beszéltem vele de minden nap kísért ez az egész sztori es elmebetegnek érzem magam hogy csak a figyelemért ismerkedtem egy ilyen féreggel…


Túl lehet lenni egy ilyen traumán?



2023. júl. 16. 11:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi történt, hogy küldött pár képet a farkarol, meg megprobalt megcsokolni, akkor ezen azért túl lehet lépni. Ne állj vele szóba soha többé.
2023. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

"igazából az elejétől kezdve undorodtam tőle fizikailag, valószínű csak tetszett hogy korulrajong és unalombol baráti társasággal néha találkoztam vele meg beszélgettünk."

Ezek alapján inkább te vagy a "nárci".

Amúgy meg ha elolvasod az NLCafé pszicho-rovatát, még nem leszel pszichológus, úgyhogy ne dobálózz olyan szavakkal, amelyeket nem értesz.

2023. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Kerdezo, szerintem pont te vagy narci.


Es ha pszichologiat tanulsz, miert tolunk kerdezed azt, hogy te tovabb tudsz-e lepni ezen ?


Ujabb kamu kerdes.

2023. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%
Sok pénzel nem nehéz csajozni ha valakinek van némi köze a nőkhöz .. mindenkit meg akar venni .
2023. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Manapság nagy divar nárcizni bárkit, aki csak öntelt vagy nagyképű.

Barátunk többet gondolhat magaról, de ugyanakkor meg elég kisebbségi érzése is lehet.

A kérdést nem értem. Nem állsz vele szóba és kész.

2023. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Az elejetol fogva undorodtal tole. Itt abbahagytam az olvasast. Akitol undorodom, azzal legfeljebb a tarsasagban beszelgetek az idojarasrol. Nem tudok empatiat belevinni a tobbibe.
2023. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
6. Még az idojarasrol sem... amelyik no undorodik az semmirol nem beszelget a ferfival!!!
2023. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2023. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nárcisztikus valószínű, grandiózus mert sok a lehetősége, de valószínű nem az elborult fajta csak elég erősen az azért. Ne sajnáld hogy nyomult rád, legyél büszke magadra hogy nem tudott behálózni a rutinjával. Abban meg semmi nincsen hogy undorodtál tőle fizikailag, vannak emberek akik alapból kevés emberhez vonzódnak és épp ezért próbálnak néha azért esélyt adni.
2023. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
#9-es is valami zugpszichológus lehet, nulla hozzáértéssel.
2023. júl. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!