Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogyan viszonyulnátok ahhoz ha egy pasi odajönne hozzád ismerkedni de látszódna rajta, hogy valamennyire zavarban van?

Figyelt kérdés
Így hátránnyal indulna nálad?

2023. júl. 21. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán nem hátrány, az sokkal rosszabb, ha valaki megjátssza magát.


Engem a nagyon magabiztos emberek, akiknek vastag bőr van a képükön és magasról lesz#rnak mindenkit, sokkal jobban zavarnak és irritálnak.

2023. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy nem zavarna, de nekem tetszene is, hogy ennek ellenére is vette a bátorságot.
2023. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hàtràny én abszolut értékelem ha valaki személyesen odajön és kedvesen kommunikàl, nem csak neten szòrja a szíveket, làjkokat èlöben meg csak néz mint a juh de nem is köszönne.
2023. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem oszt, nem szoroz, nem ismerkedem olyanokkal, akik random helyeken odajönnek hozzám.


Annyiban lenne jobb, hogy egy magabiztos lehet elkezdene a "nem" után óbégatni, a félénk meg csak a bajsza alatt mormogná, hogy "úgyis ronda vagy".

2023. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Normális lány értékeli a bátorságot.
2023. júl. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
De az, hogy értékeli, nem jelenti azt, hogy kapcsolatot akar veled.
2023. júl. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
6… ez így van, de a kezdeményező fél sem biztos, hogy kapcsolatot akar majd. Attól, mert első benyomás alapján, külsőre annyira szimpatikusnak talál, hogy le is mer szólítani, lehet, hogy miután megismeritek egymást, más véleménye lesz.
2023. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, hogy összeszedi magát és csinálja. Felvállalja magát, magát adja. Ez jó.
2023. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"ez így van, de a kezdeményező fél sem biztos, hogy kapcsolatot akar majd. Attól, mert első benyomás alapján, külsőre annyira szimpatikusnak talál, hogy le is mer szólítani, lehet, hogy miután megismeritek egymást, más véleménye lesz."


De nem fogjuk egymást megismerni. A bátorságáért nem kap tőlem randit.

2023. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szimpatikus lenne mert biztos én is zavarban lennék attól hogy odajött. Meg lenne az első közös pont :)
2023. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!