Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?!

Figyelt kérdés

Az egyik férfi kollégámról van szó.

Állandóan, ha szünetünk van, akkor mindig odajön, rámarkol a seggemre, rám mosolyog, és továbbáll. Első ilyen alkalommal csak nézni tudtam, először fel se fogtam, hogy most mi történt, elengedtem. Rá 2 nappal megint, akkor elmosolyodtam én is, nem tudom miért, utána ez rendszeressé vált, és nem hagyja abba, hiába mondom neki, hogy ezt nem kéne, főleg nem munkahelyen.


Hogy állítsam le? Mert már olyan célzásokat tesz felém, ami félreérthetetlen, a két ujját mutatja, majd a kettő között kidugja a nyelvét, sejtem ez mit jelent. Ma meg azt a jellegzetes mozdulatot csinálta, ami ugye utal arra, hogy engem meg akar dugni.


Folyton hozzámér, vagy a vállamhoz, vagy a derekamhoz, de főleg a fenekemhez. Nem akarok lekeverni neki egyet, és zavarba is hoz (nem jó értelemben), amikor ezt más is látja. Nem is reagál semmit, csak mosolyog és elköszön, majd lelép. Egyszer meg én fogtam meg az ő seggét, gondoltam neki nem fog tetszeni, de azóta még jobban csinálja, úgyhogy ezt elcsesztem. A főnöknek azért nem merek szólni, mert még azt hinné, hogy könnyűvérű vagyok, pedig nem. :/


Az a baj nincs barátom aki megvédene, és már túlzásba viszi. Meg olyanokat is mond, hogy amikor elpirulok, azt imádja, mert neki ez annyit jelent, hogy jól esik nekem, és még kívánom is. DE NEM.


Miért nem ért a nemből? Hasonló eset? És mit tettetek?



2023. júl. 28. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Kelleted magad. Dugj vele oszt beken hagy, lehet latszik rajtad hogy regota nem vett kezelesbe senki, az ilyen alakok ugy be verik neked hogy konyorogni fogsz a kovetkezo alkalomert. Mit veszithetsz?
2023. júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hülye idióta vagy 1-es.
2023. júl. 28. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

2. Egy probat meg er

.

2023. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem ér meg. Ellenkezőleg, most mit nem értesz ebből?
2023. júl. 28. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy ordas nagy bunkó. Mondd meg neki, hogy szólsz a főnöknek, ha nem hagyja abba. Sőt, figyelmeztetni sem kellene. Írásos panasz.
2023. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a HR-nek, bár csodálkozom, hogy más még nem nyomta fel szexuális zaklatásért.
2023. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, milyen munkahely lehet az ilyen...?

Azért csinálja, mert vigyorogsz és hagyod magad.

2023. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!