Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után vajon miért ghostol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után vajon miért ghostol?

Figyelt kérdés
Tinderen megismerkedtem egy csajjal és elég hamar jó beszélgetés alakult ki bármiről, nem csak az unalmas small talk. Egy idő után ő vetette fel h menjünk át instara. Nagyon sokáig bármiről el tudtunk beszélni, értelmes volt, jó értekrendű és nem az a flegma, visszataszító plázacica. Nemrégiben azt írta h lehet kicsit később fog visszaírni, mert nyaralni megy a barátaival. Ez engem nem is zavar, hát nem vagyunk házaspár, tök normálisan közölte. Azóta viszont egy szót se ír, pedig fenn van, nyaralásból is hazajött ez fix, storymat rövid időn belül persze kukkolja, más faszikat van ideje bekövetni, de még arra sincs gerince h láttamozza az üzit. Le akart volna pattintani, de ennyire nem lenne egyenes? Egészen addig a pontig tényleg egy kedves, nyitott, jó humorú, barátságos lány volt, most meg nem tudom mi történt vele, de nekem ez rosszul esik, bevallom. Mintha kifordult volna magából. Szerintetek miért lehet ez? Nem mondtam v írtam neki előtte semmi rosszat, ha erre gondolna vki... ha van meglátásod miért lehet ez, vagy ilyesmi, örömmel fogadok minden segítséget, köszi előre is. :)

2023. júl. 29. 22:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Lehet talált közben egy jobb ajánlatot. Lehet, hogy csak unatkozott és áltatott téged. Lehet van valakije. Lehet meggondolta magát. Velem is előfordult ilyesmi. A lényeg, hogy a csaj nem akar getzinek tűnni és inkább magadra hagy megannyi kérdéssel, mintsem hogy egy csepp bűntudatot is érezzen. Nem akarja, hogy kérdőre legyen vonva. Ő tudja nagyon is jól, hogy mit tett. Csak annyit tanácsolok, hogy ezek után nem érdemes ilyen emberrel foglalkozni. Pláne nem kierőszakolni egy választ (hiába teszed azt tiszta szívvel és nem rossz szándékból), mert abból meg csak baj lesz. Mély sóhaj, könyveld el magadban és folytasd a keresést.
2023. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazad van, köszi. De azért bánt, mert én jó emberismerő vagyok és ha 10-ből van jó ha 1-2 akiből ilyet nem nézek ki, akkor az egyik ő. Abszolút nem úgy kezelt mint aki ilyet megtesz és ez fura. Tényleg könnyen kiismerem a legtöbb embert és kb előre tudom kitől mit várjak, de őt ennél sokkal többnek gondoltam...
2023. júl. 29. 22:45
 3/26 anonim ***** válasza:
46%

Miért nem fogadod el egyszerűen a helyzetet?

Miért kell gerinctelennek titulálni?


Ki vagy te neki, hogy magyarázattal szolgáljon bármiről is?


Szerinted engem nőként nem ghostoltak már?


Mondd már meg, miért van az, hogy én ilyenkor nem szidom a másikat, csak szimplán tudomásul veszem az egészet??

2023. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Az a te dolgod, tudtommal arra van ez az oldal h kérdezzek

Am szó szerint azt írta ígéri h íri fog, és ezek után számodra nem gerictelen? Akkor mondja azt ég veled uram és nem sértődök meg, de ez így aljas. Ettől nem lesznek kevésbé aljasabbak azok a srácok akik meg veled csinálták ezt vagy hasonlót, de hadd ne én legyek már a g-ci ezek után ha itt kérdezek vmit :D

2023. júl. 29. 23:08
 5/26 anonim ***** válasza:
24%
#2 "Miért kell gerinctelennek titulálni?" - hát, ha egyszer az...
2023. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

😆😆😆


Tehát beképzeltél egy személyiséget valakinek, aki akár 50 éves faszi is lehet, mert élőben még nem láttad; nem ír vissza neked, és ez egyenlő azzal, hogy kifordult magából.


Te meg mint a kiscsibe, akiről szépen lehullik a tojáshéj, megmutatod a valódi arcod. "Nem olyan, mint a többi, nem riibanc 😍, (nem úgy viselkedik, mint a naplódban megálmodott hercegnő): VAGY LEHET MÉGIS BÜDÖS KRVA??? 😠

2023. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy jó emberismerő: kivetíted rá, amit szeretnél látni benne.
2023. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%

Tudod, én már jártam úgy, hogy a másiknak hiába írtam le normálisan, miért nem akarok vele lenni, az elmebeteg módon visszatámadt. Azóta az ezzel járó stresszt kerülöm, rohadt ijesztőek az ilyen emberek, de mit tudsz te erről.


Mégis honnan tudná a csaj, hogyan reagáltál volna?

2023. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%

Ha megírja, hogy mégsem akar veled tovább ismerkedni, akkor beletörődsz? A fenti kirohanásod után kétlem. Ezért ghostingolt, mert már tudja, mire számítson.

Valószínűleg megismert valaki mást, aki jobban bejött neki és nem csak virtuális kapcsolata van vele, hanem személyesen ismeri.

2023. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Igen, ha normálisan leírja annyit mondok h legyen boldog és szia. :D akkor legalább a gerincét megőrizte volna. Nem támadok vissza senkit elmebeteg módon, aki őszinte velem. Am nagyon sokat beszéltünk, szóval kell legyen fogalma róla milyen vagyok, ha csak nem értelmi fogyatékos, amit kötve hiszek a szókincse alapján.

Kilences: az a kapcsolat nem lehet vmi komoly ha egyszer továbbra is fenn van Tinderen, vagy az új hercegnek úgy is jó? :D

2023. júl. 29. 23:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!