Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi meg hív magához(ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi meg hív magához(nem egy városban lakunk)akkor én nekem ott kell fizetnem nála,amiért nála vagyok pár napig?Vagy ha elmegyünk fizetős programokra az ő városában akkor azt ki fizeti?

Figyelt kérdés
Régi ismerősömhöz megyek majd.Nem volt köztünk semmmi annak idején(2-3 éve).Amúgy szerintetek akar majd szexet a pasi,ha elmegyek jozzá?

2023. aug. 6. 16:54
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
53%

Ottalvós lesz a buli?


Akkor bizony megsunáznak, Babám.

2023. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem akar (pasi), és ezeket mind tőle kéne megkérdezned.


Amúgy nem alap neked, hogy mindenhova viszel pénzt magaddal?

2023. aug. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha barátként mész, akkor minden kb felesbe/később meghívod hasonló értékben.
2023. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha meghívnálak azt én állom. Persze az utazás a Te sarad lenne.

Hogy lenne-e szex?

Ez csak rajtad múlna. Első alkalommal nem követelőznék, nyomulnák, de ha látnám, hogy vevő vagy a témára nem lenne ellenemre.

2023. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nem csak barátkozni akar az biztos.
2023. aug. 6. 17:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve utolsó előtti.
2023. aug. 6. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Beléd mennék azt imadkoznek hogy ne légy terhes. Hehe
2023. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

#5


Akkor, ha tudod, mi a kérdés.

Én biztos nem b@sznám el röpke numerával, ha többet látok, szeretnék tőled.

2023. aug. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Minden bizonnyal azt szeretné, hogy természetben fizess neki (ami nyilván neked sincs ellenedre, ha több napra elmész hozzá).
2023. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem hinném, hogy a szállást, rezsit, az otthonában történő bármilyen fogyasztást kéne, legalábbis nálam tuti nem! A további programokra jelezd, hogy állod a részed, ha nem engedi, fogadd el, és hívd vissza még azalatt a pár nap alatt valamire, és ragaszkodj, hogy Te fizeted.

A szex nem volt a kérdés része, így azt Rád bízom! 😉

2023. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!