Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhinnétek a férjeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhinnétek a férjeteknek, hogy hétvégén üzleti útra megy vagy a barátaival tölt pár napot?

Figyelt kérdés
Elég népszerű a nők körében és nem először fordult már elő, hogy péntek délután elment és csak vasárnap este jött haza. És ilyenkor nem annyira szokott üzenni sem...7 éve vagyunk házasok és van egy 3,5 éves kislányunk.

2023. aug. 6. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
El, de nem tetszene, ha gyakran előfordulna olyasmi, az meg végképp nem jönne be, hogy én nem mehetek, de ő persze ja.
2023. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Én férfi vagyok, de én sem hinném el magamnak. Én is jóképű vagyok és kb. fél-1 évet bírtam az életemben kapcsolaton belül megcsalás nélkül.
2023. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mert vannak prioritások.
2023. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt ehhez mekkora pofa kell már. 😂Drágám elmentem (péntek délután) aztán majd jövök. (vasárnap este)

Ugye te sem gondolod komolyan hogy üzleti útra ment? 😑🐑

2023. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Most néha elkap valakit, szerintem tudod te ezt 😄
2023. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy hinném! Aki üzleti utakra utazgat, az megteheti, hogy hétvégén nem dolgozik. Üzletelni munkanapon szoktak, hiszen munka.

Az én férjem barátai meg házasok, családosok szintén, akik hétvégén örülnek, ha a családdal vannak. Pár évvel ezelőtt volt az utolsó legénybúcsú, de az se több napos.

Amúgy üzleti utakra és barátai összejövetelekre is vinne magával, ismerem ennyire. Övvizsgára és versenyre is visz. Az egyértelmű, hogy hívna, amikor csak tud.


Te azért vagy vak, mert ott a közös gyerek.

2023. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy megerősítést nyert a gyanúd, mi a terved?. Mit fogsz lépni?
2023. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Első körben a telefonját fogom megnézni valahogy
2023. aug. 6. 19:38
 9/15 anonim ***** válasza:
25%

Én elhinném, de csak mert tudom hogy ő nem olyan.


Milyen munkája van? Hihető hozzá a story? Milyenek a barátai? Csajozósak? Az biztos hogy a helyedben lenne kétségem, de te ismered. Mindenesetre a "népszerű a nők körében" nem túl biztató...

2023. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
🤡🤡🤡
2023. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!