Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt fogszabályozás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt fogszabályozás után hogyan alakult a csajozási sikerráta?

Figyelt kérdés

nyilván olyanokhoz szól a kérdés akik egyértelmüen a fogazatuk miatt szenvedtek el nehézségeket ilyen téren


pl van egy ismi gyerek aki kedves, rendes és mer is csajozni, csak éppen a fogazata miatt ki szokták offolni, bár ő ezt nem képes észrevenni én meg nem mondom neki


bár az is igaz hogy nem meri gerincre vágni a csajokat akik felmennek hozzá


Nekem is rosszul állnak a fogaim és biztosan nagyon nagyon sok nőt buktam emiatt :( De igy 34 évesen már problémás...persze "senkit sem zavar", legalábbis ezt mondják, persze amikor szakitás van akkor rám szokták ezt olvasni elég alpári módon.


2023. aug. 6. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

100%.


Hát ellen lehet állni egy ilyen mosolynak? [link]

2023. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megcsináltatni!
2023. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 Ne látható a kép
2023. aug. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki lettek verve ugy hogy sehogy..
2023. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Mindenképpen csináltasd meg. Nálam alapszempont mivel nekem is volt fogszabim és nagyon sokat szenvedtem a fogaimért hogy aztán szépek legyenek, nem akarom a párom arcán csálé fogakat látni, ahhoz túl sokat szenvedtem hogy aztán életem végéig ezt nézzem ha rádnézek.

Aztán most hívjon mindenki felületesnek.

2023. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
5. Le vagy xarva, van akinek jól áll tök aranyod tőle!
2023. aug. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavar, ha valakinek tényleg brutál kusza a fogsora és általában nem is értem miért nem foglalkozott vele már korábban.

Nekem volt fogszabályzóm tiniként, majd felnőttként is, így pontosan tudom, hogy mivel jár és mi az eredmény, éppen ezért nem tudom megérteni, ha valaki nem ad magára ennyire.

2023. szept. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Nekem brutál kusza, de makkegészséges. De komolyan, soha még csak fogtömés sem kellett és közelítem a 40 évet. És nem vagyok hajlandó 2-3 teljesen egészséges fogat kihúzatni, csak hogy "szép sorban elférjen" a többi.
2023. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem muszáj kihúzatni, az állkapcsodat is szétvágathatod és tehetne be fém távtartókat és akk utána el fog férni
2023. szept. 21. 20:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 Bizalomgerjesztően hangzik.. 😅
2023. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!