Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak búfelejtő egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak búfelejtő egyéjszakás voltam neki, vagy érdemes még keresnem őt?

Figyelt kérdés

A történet röviden:

Ő 28L, én 30F

Tóparti sétányon ismertük meg egymást. Kezdetektől fogva kellemes volt vele, mint akik már ismerték egymást, egész éjjel pirkadatig mindenről beszélgettünk, végül a kémia olyan erős volt, hogy nem tudtunk ellenállni egymásnak, így a végén felmentünk hozzám és egymásnak estünk…nagyon jó volt a kémia vele.


Végül amikor az ő szállására visszakísértem, búcsúzáskor azt kérdezte "el tudod fogadni, ha lehet, hogy nem lesz folytatás?". Mondtam, hogy el, de szomorúan venném mert jól éreztem magam vele, de ha szeretünk egy madarat, akkor nem zárjuk kalitkába, majd visszarepül amikor akar. Nem fogom erőltetni. Szeretnéd, ha továbbra is tartanám veled a kapcsolatot?


Azt mondta, igen, szeretné - csillogó szemekkel. De nem tud, nem mer ígérni semmit, viharos időszaka van (nem akart erről beszélni hogy mire gondolt) és nem tudja, mennyi időbe telik majd. De szeretne telószámot cserélni, és mesélni rólam a barátnőinek, nem hiszi el, hogy milyen gyengéd vagyok vele stb


Mondtam neki, hogy oké, nem kell nyomást éreznie, nem kell ígérnie semmit, nagyon örülnék neki, ha tartanánk a kapcsolatot és lenne folytatás, de ha más fele fúj a szél minket, emlékezz erre, hogy egy vihar sem tart örökké. Végig csillogtak a szemei, mosolygott és közel volt ahhoz, hogy könnyeket ejtsen, érezhető volt rajta, hogy megértve és elfogadva érzi magát. Rengeteg csókot és ölelést váltottunk még, majd lassan elindultam, azóta nem találkoztunk.

Otthon fb jét nézve kiderült, hogy váláson megy keresztül.

Ez lehetett amiről nem akart beszélni.


Azóta kb heti 1x írtam neki (nem akarom bombázni üzenetekkel) kérdeztem hogy miújság vele, bemegy-e a belvárosba. Válaszolt hogy

“Neeeeem, ma itthon vagyok 😊 neked jó mulatást, ha mész valamerre!!! 🤗“

Azóta 1x írtam még hogy hogy hogy van, beszèljünk majd valamikor mert van mesélnivalóm, arra már nem jött válasz(ez tegnap volt)


Most csak búfelejtő egyéjszakás voltam, vagy utólag basztam el hogy nem kerestem eleget? Kéne még várnom rá, vagy mit lenne érdemes csinálnom?

Megértem, hogy válás után rögtön beleugrani egy másik ismerkedésbe meredek lehet, de elhalni se akarnàm hagyni a dolgot vele..

Ti mit tennétek?


2023. aug. 9. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Az időzítés biztos nem a legoptimálisabb, de te vagy a férfi, menj utána, ha kell ez a nő neked!

Én elhívnám, programot szerveznék. Mozi, kirándulás, stb.

2023. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
83%

Szerintem meg ne nyomulj mert azzal csak eltaszítod.

Ne legyél egy pióca ahogy az első írja.

Ha többet akar azt érezni fogod.

Nőként írom.

2023. aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem basztál el semmit szerintem, van, hogy az ember tényleg csak sebtapasz a másiknak.
2023. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
2, elég szomorú, hogy neked egy normális udvarlásról is a piócaság jut eszedbe…. Kinek milyen élménye van…
2023. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
62%

4-es.

Leírta,hogy most nem akar semmit.

Nagy értelmi fogyatékosnak kell lenni ahhoz,hogy ezt ne értsd meg.

Ez nem udvarlás hanem a másik emberen csüngés.

2023. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a részletes, nyálas leírás nálam azért elérte az ingerküszöböt :D
2023. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mentek a zöld kezek!


6os, írhattam volna hosszabban is 😁 viszont ha csak annyit írtam volna, hogy “lefeküdtünk, most meg nem ír” az nem adná át a sztorit egészen..

2023. aug. 9. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Kerested, most nem ír, ne várj rá. Ha majd esetleg ő keres, akkor meglátjátok, hogyan tovább, ha még egyáltalán akartok folytatást. Jó, hogy volt.
2023. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%
Nyugi, azota már egy chad reszelgeti.
2023. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"beszèljünk majd valamikor mert van mesélnivalóm"

Nem hitte azt erre hogy becsajozhattál? Én biztos erre azt hittem volna, vagy legalább felmerülne bennem.

2023. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!