Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 35 éves nő esetében, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves nő esetében, aki már szülni akar, elképzelhető ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Ha eddig korabeli, jóképű, 30-as pasikkal foglalkozott akikben azt tartotta vonzónak, hogy kihívást jelentenek, ráun erre az egészre, és inkább feleségül megy egy tanult, 50-es gazdag üzletemberhez, mondván, a gyereknek is jobb, ha értelmiségi apja van.
2023. aug. 20. 10:24
A kérdező szavazást indított:
Nem. Továbbra is a jóképű, nőcsábász 30-asok után fog menni.
Igen. Inkább az idősebb, tekintélyes manust választja.
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Meg fogsz lepodni, de 50 evesen mar elegge ki van szelektalva az erdemes ferfi. Amelyikben van egy minimalis ertek, az mar foglalt. A tobbi meg mar reg tonkretette magat, messzirol kerulendo.
2023. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ezt egy incel írta ki, remélem értitek
2023. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Az idosebb nők csak azert foglalkoznak fiatalabbakkal mert a sajat korosztályuk 10 évvel keres fiatalabbat, egy nő pont a sajat korosztályában nem fog senkit találni csak vagy fiatalabbakat vagy bőven idősebbeket de ez utobbiak meg tul.öregek hozzajuk de jobbak mint a fiatalabb d.gópintyek. igy kényszeres választás mindkét réteg ha nem akar egyedul elsorvadni.
2023. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Es ha azt nézzuk te se a saját korosztályodban keresel.
2023. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Gyerek korom óta tudom, és már akkor megfogadtam, hogy nekem a kinézet nem fog számitani, az egzisztencia, jellem, családcentrikusság annál inkább!
2023. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Őszintén?Szerintem sokkal nehezebb egy 50-es, tanult, gazdag, igényes úriembert családalapításra befogni, mint egy 30-as férfit, akinek egyetlen erénye, hogy "jó pasi".

Már csak azért is, mert gazdag üzletemberekből elég kevés van, ők meg válogathatnak korukbeliekből, fiatalabbakból, valamint 50-esként ha akart, már valószínűleg vannak gyerekei, nem feltétlen akar már ilyen korban közöset egy fiatalabb nővel.

2023. aug. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Az 50-es szingli pasik vagy idegbetegek vagy bzik.


Vagy a kettő egyszerre.

2023. aug. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ebben a formában nem jellemző... nagyon buta, szélsőségesen gondolkozó nők esetében igen. Még azok közül is, akik megcsömörlenek a tipik rosszfiú jóképűektől, és ráfanyalodnának vki olyanra, aki nem tetszik nekik, inkább választanának egy 30as előnytelenebb külsejű férfit... abból is lesz viszonylag pénzes, tanult / értelmiségi, addig szerencsétlen, aki kapva kap a dolgon, és akkor kisebb az esély arra, hogy van ex vagy előző kapcsolatból született gyerek, aki bekavar, és apuci és nagyobb eséllyel éri meg azt, hogy a gyerek elballag / normálisan el tudja indítani az életben. Ez egy ilyen 50es incel álom, hogy na majd egy "épphogy elkezdett hanyatlani a médiaideál szerinti szépsége" jellegű nő majd pont rácuppan...
2023. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Meg azt is tegyük hozzá, hogy az 50-es, gazdag üzletemberek sosem voltak incelek, egy incelből meg soha nem válik ilyen férfi.
2023. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
23%

Miért kell annyira azt nézni hogy egy férfinak mennyi pénze van?

Ne1 legyetek már aranyásók esküszöm,nő léttemre én érzem magam rosszul hogy csak a pénzre hajtanak de szerintem annál minden fontosabb.

Nem sértésként írom a dolgot.

Családalapításra sokkal alkalmasabb a 30-as korosztály.

2023. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!