Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen csók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen csók belefér?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek.


Van egy nálam idősebb nő (35 vagyok, ő kicsivel több mint 10 évvel idősebb nálam), kollégák voltunk, volt mindig köztünk valami rezgés, szerettük egymást társaságát, de sosem történt semmi köztünk, mindketten párkapcsolatban élünk, neki vannak gyerekei.


Egyszer, amikor már nem voltunk kollégák egy ex-kollégás buli végén szájra puszival köszöntünk el egymástól, olyan majdnem véletlen volt, de egyikünk sem húzta igazán félre a fejét.


Azóta külföldön él de évente kb egyszer találkozni szoktunk egy ilyen buli keretében vagy csak úgy valahol egy negyedórára egy kávéra.


Ilyenkor, és a következő alkalommal egyenest szájon csókolt mikor találkoztunk, elköszönéskor egy ölelés után szintén. 3 éve találkoztunk egy kávéra, majd amikor elbúcsúztunk esett az eső, egy futó zápor, addig elbujtunk egy eresz alatt, csókolóztunk pár másodpercet, semmi kínos nem volt benne, nevettünk utána egy jót és elköszöntünk egymástol mivel közben el is állt az eső.


Azóta 2x találkoztunk, csókolózás nem volt már, csak szajra puszi, szóval ez már évek óta így megy.


Leszögezem hogy a kor különbség és a távolság miatt sincs semmilyen esélye annak hogy több történjen köztünk, nem rossz nő, de nem is hű de jó, nem mondom hogy nem feküdnék le vele, de amúgy kb semmi reális esély nincs rá, no meg sosem léptem (nem feküdtem le mással) félre, nem is hiszem hogy megtenném. Jól esik hogy létezhet ilyen jellegű baráti viszony, szerintem semmi rosszat nem tettünk, a csók egy szép dolog.


Igazából élvezem ezt a helyzetet és gondolom ő is, személy szerint pozitív energiával tölt fel, nem érzem azt hogy rosszat tettem volna, nincs rossz hatással a párkapcsolatomra, sőt, de gondolom sokak szerint (főleg nők), nem fér bele egy párkapcsolatba, ki mit gondol?



2023. aug. 23. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Visszakérdezek:

Ha a boldog párkapcsolatban levő párod meglátná, mi történne? Ő tolerálná? Vagy azonnal boldogtalan véget érne a boldog párkapcsolatod?

Ez dönti el a kérdést. Ha ő kiakadna rajta, ha előle titkolnod kell ezt, akkor megcsalás.

2023. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Hűtlen vagy, hiszen puszik, csók, ölelés is történt és ágyba is vinnéd!
2023. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ebben nincs semmi. Kicsit könnyűvérű de no para.
2023. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%

Én egy 40 éves házas nő vagyok és szívesen csinálnék ilyet, de attól tartok, hogy egy férfinak nem elég, amit leírtál. Szerintem a férfiak többsége szexre akarná vinni a dolgot és ha úgy viselkedek, ahogy leírtad, akkor jönne, hogy mit szórakozok meg hülyítem a másikat.

Szóval kivételes helyzet, hogy ez mindkettőtöknek elegendő, úgy tűnik.

2023. aug. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
A megcsalás akkor megcsalás, ha a másik fél árulásnak veszi. A párod annak venné? Ha igen, akkor megcsalás. Ha nevetne rajta egyet, hogy de bolond vagy, akkor nem megcsalás. Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol ezzel nem lett volna bajom, mert olyan szintű bizalmam volt a másikban. De volt olyan, ahol meg nem fért volna bele. A párodon múlik mit gondol. Az, hogy idegen nők mit gondolnak, nem igazán számít.
2023. aug. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen nem férne bele,mit epekedsz más után,ha van párod?Fordítva kíváncsi lennék,te hogy éreznéd magad.
2023. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne, ha belátnád, hogy nem vagy hűséges és megcsalod a párod. Ő is ezt teszi, nincs szükség szerecsen mosdatásra.
2023. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed hogy rosszat tettél volna? Akkor miért titkolod? Mert mégiscsak rossz? Képzeld a párodat ugyanebbe a szituációba, amit te végignézel, mit tennél? Csak őszintén. A nőnek meg tuti nem te vagy az egyetlen.
2023. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Nyilvánvalóan a többség itt álomvilágban élő apáca, pláne ha erre a semmiségre ordas megcsalást kiállt.


Az ismerőseim 60%-a rendszeresen ennél sokkal durvább "félrelépéseket" produkál, főleg a kisgyerekes apukák :D


El kellene mondanom a feleségeinek? Tegyek tönkre egy családot? :D


Gondolom ti is azonnal mentetek anyához elmondani miután valami "rosszat" csináltatok, vagy a paphoz meggyónni...


Igen vannak olyan dolgok amiket jobb titokban tartani, mindenkinek vannak titkai, vagy olyan dolgai amit a béke érdekében jobb nem elmondani, welcome to the real word, ébresztő.


A párom miatt meg ne aggódjatok, már a kapcsolatunk elején megbeszéltük hogy mi fér bele, meg mi nem ;)

2023. aug. 23. 17:55
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, mi a kérdés? Mert, itt szépen meg is válaszoltad magadnak.
2023. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!