Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon megtetszett valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon megtetszett valaki, véletlen találtam a profiljára. Egyedülállóként van feltüntetve , ( tudom, ez közel sem biztos , az egy dolog , mi van odaírva. ) Nem tudom, mit tegyek. Be merjem jelölni , vagy hagyjam , mit írjak neki ?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, sosem történt meg ilyen.

2023. aug. 25. 10:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Írj, de nem biztos hogy vissza ír.
2023. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, de mit írjak ?
2023. aug. 25. 10:49
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Adatlappal kapcsolatos dolgot, hogy szimpatikus?
2023. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez volna a legtisztább valóban , de nem csináltam még ilyet , nem tudom, miként fogjak bele , nem akarok égni.
2023. aug. 25. 11:53
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

ha nem írsz neki, akkor nem lesz semmi.

AKi bátor, az elviszi

2023. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, írjál csak. Nem kell túlgondolni, elég annyi, hogy szimpatikusnak találod és reméled nem baj, hogy írtál.

N

2023. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából szerintem el kell engedni ezt az égés dolgot. Mi van akkor ha beégsz egy vadidegen előtt? Rossz esetben megmutatja a vadidegen barátnőjének és nevetnek egy jót majd elfelejtik. Ha nem írsz, akkor meg ennyi se történhet. Mégis mi veszítenivalód lehet?

Lehet hogy egyaránt nem is keres társat, vagy nem ismerkedik fbon, vagy házas csak leszarja a fbot. De lehet hogy szingli, párt keres, nagyon is szimpi vagy neki profil alapján visszaír, és alakulhat valami köztetek.

Meg kell adni az esélyt, ha azt szeretnéd, hogy legyen valami. Hajrá! :)

2023. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm , ment a zöld kéz. Hát nagy nehezen bejelöltem, napokig rágódtam rajta. Visszaigazolt , dobtam egy like- ot egyik képre , ennyi. Nem történt semmi , nem írt , semmi like ,úgyhogy szerintem felejtős , most tök kellemetlenül érzem magam.
2023. aug. 27. 19:27
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagy balfék vagyok az ilyesmihez , nem fordult elő még ilyen , hogy valaki így facen megtetszik , nem meg hogy bejelöljem. Erre is napokig szántam magamat. Hát ennyi.
2023. aug. 27. 19:28
 10/19 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú a kiszemelted?

Ha lány, neked kéne írnod

2023. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!