Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki számít valójában incelnek/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít valójában incelnek/femcelnek?

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy amikor egy nő/férfi szembetalálja magát korunk párkapcsolati elvárásaival, úgy ítéli meg, hogy a várható boldogság kevesebb, mint amit meg kell tennie érte. Emiatt csendben kihátrál a "rossz üzletek" piacáról, és szingliként él, akár vénlány/agglegény koráig.


Ebben benne van egy tudatos döntés, tehát mondhatni a cölibátus önként vállalt. Ugyanakkor a döntés mögött ugyanazok az elvárások állnak, amik miatt mások önkéntelenül élnek magányosan.


Azt tapasztaltam, hogy nőknél gyakoribb a tudatos lemondás, míg a férfiak nem adják fel. Ezért lehet több az incel, mint a femcel, ha csak azt nézzük, hogy mennyien vallják magukat annak.


Abban sem vagyok biztos, hogy rá kellene húzni bárkire egy ilyen jelzőt, aki már elengedte (esetleg el is gyászolta) a szerelem lehetőségét, hiszen számára lényegtelen, hogy minek tartjuk. De azért érdekel, ti mit gondoltok? Ki tartoznak bele a két fogalomba?



2023. aug. 25. 23:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem leginkább, aki annak vallja magát. Tudom mi az eredeti jelentése, megfogalmazása, de azt már rég kinőtte. Aki beleáll ebbe és valamelyik irányba fanatizálódik, én arra használom. Mert mostanra ideológia van mögötte, innentől inkább hit, meggyőződés kérdése, mint egy helyzetet röviden leíró fogalom. Viszont olyan alacsony az érdeklődés a dolog felé világ szinten, hogy nem történik meg az újrafogalmazása, árnyalása, akár alcsoportokra bontása a fogalomnak.
2023. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Aki nem kell senkinek. És nem látja miért nem.
2023. aug. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Incel: aki egy nőnek sem kell, általában a külseje miatt.

Femcel: aki irreális igényeket támaszt, nem elég jók neki a saját szintjén lévő férfiak, ezért tartósan egyedül van.

2023. aug. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

#3


Az incel ugyanaz, amit leirtál. Lehetne nője, de neki nem.kell a 90kg.os dohánybolti elado Marika, neki a vékony, diplomás könyvelő Anna kell...

2023. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
#4 Nem igaz, ezt bármelyik incel megerősítheti. Ronda férfi ronda nőnek sem kell.
2023. aug. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

5

Okés. Itt vagyok, 150 kg vagyok, 160 magas, randizunk? Naugye!

2023. aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Az incel meg femcel nem egyenlő azzal, hogy valaki egyedülálló vagy nem akar kapcsolatot. Jelenleg én sem akarok, mégsem várom el, hogy random essen belém egy nő vagy mondom azt, hogy minden nő a pénzre megy és egyebek.


#6: Ne haragudj, de én a stílusod miatt nem randiznék pl. veled, pedig incel sem vagyok.

2023. aug. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
10%
#6 Feministákkal nem randizok.
2023. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

6

Mert mi a baj stílusommal? (Tudom, leirtam az igazat) Nulla, semmirevaló, mamahoteles, csóró pasik akarnak vékony, fullos nőket, és goldiggereznek, miközben a legtöbb nő csak annyit vár el, amit ő maga is letett az asztalra.

2023. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
#9: Amit leírtál, az amúgy tök ritka. Mármint, hiába húznátok rá itt minden pasira, nem ez az átlag.
2023. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!