Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hunyjam le a szemem afelett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hunyjam le a szemem afelett, hogy a párom egy tinédzser lánnyal hülyéskedik, beszél néha?

Figyelt kérdés
A párom egy discord szerveren admin. Azzal is szokta elütni a szabadidejét, hogy ott tevékenykedik. Én is fent vagyok rajta, de nem ellenőrzés céljából, nem is nagyon írok, de az utóbbi időben azt vettem észre, hogy feltűnően sokat hülyéskedik és beszél egy 17 éves lánnyal. A párom 26.
2023. aug. 28. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki inkább tágra és tedd ki.
2023. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyanus.. nyomorult egy fiud van.. baxnam ki a gepjevel egyutt.
2023. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Ez gyönyörű.
2023. aug. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne
2023. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!