Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném ha újra lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha újra lenne köztünk valami a volt barátommal (oszt. Társam), de igazából sose értettük meg egymást, semmi közös témánk nem volt, érdemes így újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve szakitottunk de én még mindig ellenállhatatlan pasinak tartom,de az igazság az hogy sose beszélgettünk normálisan,semmibe se értettünk egyet,ráadásul ő mindenből viccet csinált.Abszolút csak külsőleg vonzódok hozzá,mert azóta meg csak rosszabb lett a helyzet, mert ott tesz keresztbe ahol tud.Egyébkélnt másfél hónapig jártunk így érthetően nem feküdtünk le.Nem tudom mit kezdjek a helyzettel mert tudom hogy lelkileg sose értenénk meg egymást viszont a külseje annyira vonz hogy az hihetetlen. Szerintetek milegyen?

16/L


2010. okt. 17. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!