Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknak bejönnek a nagydumá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak bejönnek a nagydumás, vicces csajok?

Figyelt kérdés
mennyire számit a külső?mondjuk ha kicsit teltebb a csaj??:P
2009. jan. 1. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez pasitól függ.Minden pasinak más jön be szerintem.(tapasztalatból mondom mert én lány vagyok.)
2009. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek ez jön be, van, akinek más.

Ez válasz mindkét kérdésedre.


Valaki imádja a nagydumás lányokat, mások nem, megint másokat lehet, hogy nem érdekli, hogy nagydumás vagy-e vagy sem.


Számít a külső. Nekem nem tetszenek a teltebb csajok, sokan mások azokra buknak nagyon.

2009. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
nekem bejönnek meg szerintem sok pasinak jobban bejön az ilyen :) mármint szerintem jobb mint ha nagyon csendes lenne
2009. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez a kicsit teltebb általában elég kövért jelent. De egy lány legyen bármilyen, ha akar, talál is magának pasit.
2009. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sztem a pasik jobban buknak a jókedvű,vicces csajokra,már csak azért is,merta pasinak is 100x jobb lesz a közérzete :)
2009. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden pasinak mást tetszik. Én azért leírom, nekem nem tetszik ha egy csaj nagy dumás, és folyamatosan beszél. Engem ez idegesít, nem úgy mintha vicces. Ha vicces és jókat nevetünk együtt azt szeretem. A teltebb csajokat meg egyáltalán nem szeretem. De ez pasitól függ..
2009. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt az egyetemen egy csaj, telt is volt, arca se volt igazán szép, de nagyon okos volt és jól szövegelt. Ennek a csajnak mindig olyan pasijai voltak, akikért a bombanők odavoltak, bepisiltek, ha elment mellettük a folyosón, szal az egyetem legjobb pasijai általában ennél a csajnál kötöttek ki.
2009. jan. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb csajai ott kötöttek ki, nem is maradhattak sokáig nála, ha többes számba beszélünk :):D
2009. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!