Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyéjszakásból komoly kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakásból komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hazakísértem egy nőt egy buli után és a tervem az ajtó előtti búcsú csók lett volna, de ő inkább behívott és "letérdelt" aztán csinálta amit kellett, majd szexeltünk úgy másfél napig. Fantasztikus volt, de kalandnak indult ugyebár, csak kezdünk egymásba szeretni. Bennem azért ott van ami kezdetben történt, de elmondta azt is, hogy "ő nem olyan lány.." de na, akkor még csak egy idegen voltam és lazán engedett/csinált mindent. Lenyelte, arcra, stb.

Ja és elmondta azt is hogy a szülinapján két pasi vitte fel.

Mit gondoltok?


2023. szept. 17. 12:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%

Tudod mi fog történni kérdező?

Az ami ilyenkor mindig szokott. Itt kipanaszkodod magad, hogy ilyen meg olyan erkölcsű a nő, de amikor "megszólít a prosztatád" ugyanúgy menni fogsz a nőhöz, mert szexelhetnéked van.

Van egy ilyen "hűh de nagyon erkölcsös" férfi ismerősöm.

Ő is a Bibliát szorongatja a hóna alatt és idézgeti az okosságait belőle. De közben hosszú évekig csalta a feleségét, és amikor adódott lehetősége és megszólította a feszülő prosztatája, akkor mindig ment az aktuális nőjéhez. És egy cseppet sem firtatta, hogy már első alkalommal hanyatt vágta magát a nő.

Most hogy elvált, még mindig a szex körül forog nála minden. Közben meg nem tud mit kezdeni egy ténylegesen visszafogott erkölcsös nővel. Rendre nem is maradnak tartósak a kapcsolatai. Mert az a nő aki ténylegesen nem ribizli, személyiségében is illene hozzá, hasonló az értékrendje, már nem mozgat meg benne semmit. Ki lett tolva az egekbe az ingerküszöbe.

Ha te is partner voltál a gyors szexben akkor semmivel sem vagy különb mint a nő. És ez nem is fog zavarni amikor újra rád jön a dughatnék!

Ha olyan nagyon zavarna akkor megszakítanád vele a kapcsolatot. De ugye a szex az legalább akkora úr, mint a pénz! :)

2023. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, létezik a jelenség, hogy egy férfi és egy nő mielőtt valóban párkapcsolatba kezdenének, megnézik, szexuálisan működnének-e.

Nyilván nem ez a gyakoribb, de nem gondolom, hogy ez ördögtől való lenne, így legalább nem kell külön köröket futni azért, hogyan szabaduljon meg egyik a másiktól. Én úgy gondolom, ez inkább a férfiakra jellemző, én nőként még ilyenre magamtól nem gondoltam.

2023. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én egy kaland során vesztettem el. Egy barátom barátja volt a srác. Egy buliba összekavarodtunk, smároltunk, pettingeltünk. Nem az volt az első csókom de életembe nem csináltam olyat. Következő alkalomkor orál. Megint következőnél lefeküdtünk. Nem voltam és nem vagyok "olyan lány". Ő volt az első szexuális élményem, kívántunk egymást baromira, én meg 23 voltam, felnőtt és vágytam rá.


Közben pedig valójában csak szerelmet akartam és valakit aki szeret de ez közben így alakult. Alig ismertük egymást. Kiderült később, hogy neki is ez volt az első egyéjszakása (nem volt szűz, de én elmondtam neki, hogy én igen). Idővel ahogy jobban megismertem rájöttem, hogy ez lehet eleve elcseszett, mert megkedveltem ténylegesen. Megismertem volna. Ő nem.


De jó lenne ha az emberek kicsit nyitottabbak lennének, vagy legalábbis nem könyvelnének el senkit r*bancnak meg hímr*ngyónak, mert sose lehet tudni mi van a másik életében. Én vagyok erre az ékes példa, aki ezért várt sokáig, mert kereste azt akivel különleges lett volna és nem találta/nem jött össze. Aztán a maga módján pedig különleges volt és amúgy jó. De már iszonyatosan vágytam a testiségre ő pedig állati vonzó volt és vonzódott hozzám. Van ilyen is.

2023. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!