Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítják be akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják be akkora problámának az emberek azt ha valakinek nincs párja?

Figyelt kérdés

Nekem már régóta nincs párom, de a sexen kívül nem is hiányzik az az igazság. Rengeteg hobbim van aminek a nagy része magányos hobbi, egy részét pedig barátokkal is tudom csinálni, nem érzem mitől lenne nekem jobb ha itt lenne egy nő állandóan a lakásomban és lehet nem jutna időm magamra vagy a barátaimra. Régen éltem együtt rövidebb ideig egy nővel, de visszagondolva felesleges időpazarlás volt az együtt töltött idő mert ha én a hobbimmal akartam foglalkozni amikor végre nem dolgoztam akkor inkább vele kellett tv-zni vagy vásárolgatni amit utálok.


Aki családot akar azt megértem, ahhoz nem árt megházasodni és családos életet élni, de engem ez sosem vonzott, saját gyereket sem akarok pedig már elmúltam 40. Szóval továbbra is az a kérdésem hogy miért állítják be úgy az emberek az egyedül élést mintha az egy szörényű dolog lenne.

Én kifejezetten élvezem hogy akkor és azt csinálok amit akarok, rengeteg dologra jut időm és nem kell alkalmazkodnom, a sex meg néha így is összejön. Lehet ahogy idősödöm majd nehezebb lesz, de egyenlőre csak előnyét látom annak hogy nincs kapcsolatom.



2023. szept. 18. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
Azért érdekes, hogy mit keresnek itt az állítólagosan olyan emberek a felnőtt párkapcsolatok témában, akik állításuk szerint nem akarnak társat? Szerintem meg maguknak se vallják be,hogy azért igen. Kutya-macska nem segít neked a háztartásban,nem ossza meg veled a napi gondokat stb. Képzelem mekkora kosz lehet nálad ha a két állat mellett inkább a hobbidnak élsz.
2023. szept. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Te csak olyan dolgokról olvasol, amiket akarsz az életben? Ritka unalmas lehetsz.
2023. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés...

Mert Viktorta szerint mi egy derék, bátor, erős, harcos kippcsak nép vagyunk, ahol a kereszténség vezérli a zembereket, ahol a család a legfontosoabb.

Egy harcos család:):):).

2023. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egész biztosan nem probléma ha van egy ember (legyen az férfi vagy nő) akinek nincs párja és nem is akar és még jól is érzi magát.


Szerintem kimondottan jó dolog néha egyedül lenni, egyedül boldogulni és megtanulni nem függni senkitől.

Sokkal-sokkal jobb mint egy sz@r kapcsolatban tengődni.

(Az más kérdés, hogy olyannal még SOHA nem találkoztam akinek ez hosszabb távon kielégítő lett volna és nem szeretett volna egy társat.)


Viszont szerintem az is fontos és kell az ember lelkének és az egész lényének (hiszen az ember társas lény és itt nem a barátokra gondolok) hogy megtalálja a párját.



Én elhiszem, hogy neked ez most így jó, azt viszont nem, hogy így is akarod leélni az egész életed.

2023. szept. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem mondta, hogy ne lehetne eltolteni az idot egyedul, vagy haverokkal stb. Viszont ez nulla intimitast jelent. Itt intimitas alatt nem az incel fele ertelmezesre gondolok, hogy valakit meg kell dugni, hanem azt a reszet, amikor szeretve vagy es viszont szeretsz. Ezt hivjak maganynak. Ez pedig rossz. Nyilvan van lehetoseg potcselekvesre, de azzal csak magadat csapod be. Szerintem.
2023. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös, azért az nem biztos, hogy valaki önként válassza azt a nagy egyedüllétet.

Mert pl. van olyan ismerősöm, aki teljesen egyedül neveli a gyermekét, akinek az a fixa ideája, hogy neki azért nincs apukája, mert őt utálja. Ezek után már a saját rokonod is, aki pszichológus, (sose menj rokonhoz) terápiás "javaslatként" kilátásba helyezi, hogy ha kitalálod, hogy párkapcsolatba bonyolódsz, és annak vége szakad, ezt csodálatos fixa ideát meggyőződéssé teszi. Szerinte ugyanis ez a kis csibe azért féltékeny, mert lényegében önmagát védi.

2023. szept. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!