Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13éves vagyok. Még nem csókolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13éves vagyok. Még nem csókoloztam és nagyon félek, h valamit elrontok vagy valami. Ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM CIKI, hogy 13 évesen nem csókolóztál. Én 23 évesen se szégyelltem! :) Elrontani meg nem lehet, csak max. ha elöntöd a nyáladdal a párod, vagy ráharapsz a nyelvére, vagy ajkaira.
2009. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok,13 éves és a csajom meg én is először csókolóztunk :)És nem volt ciki és bele jöttünk a 3-ik után!!!Sok szerencsét!!!!
2009. jan. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, minden menni fog! Minél jobban görcsölsz, annál rosszabb lesz, mert akk nem tudsz ellazulni és akk nem biztos h élvezhető lesz! Ne szorítsd össze a szádat, de azért ne is nyisd akkorára h kifolyjon belőle az összes nyálad :D Ja és arról nem írtál, hogy akivel csókolózni akarsz, ő csinálta-e már? Mert ha igen, akk majd ő megtanít, ha pedig nem, akk együtt belejöttök, hidd el ;) Valahogy mindenki elkezdi, és több milliárdan csinálják az egész világon, gondolod, hogy pont neked nem sikerülne? Mindenkinek összejön, de tudod, gyakorlat teszi a mestert ;)

Sok sikert hozzá, és csak nyugisan :)

2009. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen. Barátom csókolózott már.

Köszönöm mind a 3 választ. Őszintén a 2. választól mintha kicsit több lenne most az önbizalmam..:) De a másik kettő is nagyon jól esett és köszönöm szépen . :) ♥

2009. jan. 2. 02:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj ezen az oldalon van pár tipp a CSÓKTAN(+12) menüpont alatt.

Ja és az én honlapom!

www.pety.lapunk.hu

2009. jan. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
jó korban vagy még majd szépen lssasn nekem 12 évesen volt meg az első má13 vagyok de hidd el megéri kivárni nagyon szép lesz leábbis nekem az volt teh norális vagy éln korán érő deh vanal későnértők te pont normális vagy ! ha eljutsz odáig sko skiert!!:)
2009. jan. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én lassan 16 leszek csókolóztam már rengetegszer de ha új kapcsolatba kerülök úgy félek mint ha még sosem tettem volna:D

Ne félj nem lesz semmi gond és bátor dolog h 13 évesen meg mered tenni ;)

2009. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
naponta 2-3 13 éves csaj jön hasonló kérdéssel, használd a keresőt, vagy olvass vissza.
2009. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nemcikiiii!!! Én is 13 vok, és nemrég volt az első...először ugyanígy izgultam, de aztán hozzámhajolt és megtörtént *.* ... nagyon jóvolt, mert ő tudta hogy kell és így nem volt nehéz... csak annyi hogy az orrotok ne ütközzön x3 Remélem ért valamit ez a komi....
2010. jún. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!