Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől kezd kötődni egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől kezd kötődni egy férfi, hogy nem csak használ?

Figyelt kérdés

Ismerkedem.

Eleinte senkinek nem vagyok fontos, mert idegen vqgykk.

Apránként randik, élmények, egyre többet leszünk együtt.

Én nem akarom hogy szexkapcsolat legyen belőle csak szinte. De nem látom mitől alakulna ki egy pasiban ennél több.


A legtöbb önállóan él, tehát bárkivel ismerkedhetnek is bármikor, bármikor leléphet, lecserélhet, másokat is, ha kötődés nincs.



2023. szept. 21. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha vonzó külsőre, belsőre pedig összeillünk, akkor egyértelműen elkezdek kötődni. Nem akarok mással lenni, ha van valaki akivel jó
2023. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De mindenki más is lehet vonzó nekik külsőleg belsőleg
2023. szept. 21. 09:22
 3/15 anonim ***** válasza:
A kötődést, szerelmet nem lehet erőltetni! Ha egyszer nincs egyik se jelen, akkor jobb szakítani, vagy kapcsolatba se kezdeni. Szerintem ha szerelmes, ha ragaszkodik azt kimutatja, úgyhogy onnan sejtheted, hogy nem cserél le.
2023. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom nekem személy szerint eddig kb 3 lány volt akivel komoly kapcsolatot akartam/volna. Nagyon túldramatizálod ezt a dolgot. Hidd már el kicsit hogy lehetsz számára fontos

23F

2023. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Hasonló személyiségtípus és egy szerethető személyiség sokat segíthet ezen.


Én például azért kezdtem beleszeretni a barátnőmbe, mert rengeteg korábbi jelentéktelen randi után találkoztam vele és nagyon érdeklődő, figyelmes volt és hamar kiderült, hogy elég hasonló az értékrendünk és hasonlóan gondolkodunk. Összességében ilyen szeretetteljes, törődő, érzelmes lány benyomását keltette és minél jobban megismertem annál inkább beigazolódott ez.


Tetszett az is, hogy érzelmileg és testileg sem akarta csak úgy gyorsan odadobni magát nekem, mint ahogy sokan teszik. Lassan haladtunk. Sokszor éreztem úgy, hogy én vagyok az aktívabb fél, de közben végig érezhető volt, hogy kölcsönös és őszinte az érdeklődés.


Tudom, hogy nem érdemes másokat összehasonlítani, de hozzá képest annyi komolytalan lánnyal találkoztam, hogy náluk elképzelni sem tudtam volna, hogy kötődjek hozzájuk.

2023. szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3# de aki ha szerelmes is lesz az elmulik es később cserèl akkor le.


Így a "kapcsolat" elején azon gondolkodom, ha azzal számolok, hogy úgy sem ő lesz az igazi màr megint, és csak pár hónapot/évet lesz velem, akkor úgy csinálom hogy nekem megérje legalább, tehát kihasználom, mert cèltalan "szexkapcsolatra" eltölteni az időmet, nekem nem èri nekem meg.

2023. szept. 21. 09:44
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

#6

Hát ez nem tűnik túl egészséges gondolkodásnak

2023. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha szeret mélyen, őszintén, kötődik, akkor nem cserél le.


(#3)

2023. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudsz valamit nyújtani, ami kell neki. Ennyi a titok. Ha megnézed, hogy akik panaszkodnak, hogy "jajj, csak szexre használnak a pasik" általában nem tudnak különösebben semmit nyújtani. Egyszerűek és ennyi.
2023. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem érdemes másokat összehasonlítani, de hozzá képest annyi komolytalan lánnyal találkoztam, hogy náluk elképzelni sem tudtam volna, hogy kötődjek hozzájuk."


Szerintem kifejezetten káros ilyeneket leírogatni.

Pl. én is voltam valaki(k) szerint sz.ar/komolytalan/senki/random ribi, de ettől még ennek köze nincs a valósághoz és nem is rajtam múlt, hogy így tekintenek-e rám.

2023. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!