Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én képzeltem, hogy jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én képzeltem, hogy jóban vagyunk, s ha nem ír, akkor nem voltam én neki mégsem olyan fontos?

Figyelt kérdés
Külföldön együtt voltam egy projekten melózni véletlenszerűen beosztva egy szintén budapesti emberrel. Mindketten foglaltként mentünk-jöttünk, párunk itthon. Volt erős szimpátia, egyszer be is vallotta egy gyenge pillanatában ezt, h bejövök neki. Én meg azt válaszoltam, hogy ha nem lenne párunk, lehet, hogy kiderülne, hogy jó páros lennénk.- mert ez bizony nyilvánvaló volt, de semmilyen szexuális utalast, dolgot nem tettünk azon a rossz pillanaton kívűl, amivel úgy tettünk utána, mintha meg sem történt volna.Dolgoztunk, kajáltunk, jókat beszélgettünk.Mikor vége lett a projektnek, elhívott búcsúebédre, adott egy kis emléket és párszor szorosan megölelt a végső búcsú elött. Kérdezte, hogy néha azért írhat e, mondtam, hogy persze.Azóta nem keresett, a többieket viszont igen, velük írkált, velem többé nem. Mégsem volt ez kebelbarátság? Csak azoknak a hónapoknak szólt? Úgy zárjam le magamban, hogy rosszul ítéltem meg, kész? Miért nem ir nekem, csak a többieknek?

#barát #kolléga #Nembaràt
2023. szept. 22. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudja hogy ha tartja veled a kapcsolatot, abból bizony kialakulhat valami és hűséges akar maradni, ezért nem hívja ki maga ellen a sorsot.


Én így értelmezném de aztán a fasz tudja

2023. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos belegondolt hogy ha veled is tartaná ezentúl a kapcsolatot akkor a jelenlegi párkapcsolatát veszélyeztetné. Gondolom arra a döntésre jutott hogy inkább a párjára koncentrál és nem bonyolódik bele veled semmibe (még írogatni sem akar nehogy közelebb kerüljön érzelmileg hozzád).

Mérlegelt hogy mi a fontosabb neki. A párja vagy te. És így döntött.

Akihez meg az ember vonzódik szexuálisan ott eleve nem is lehet barátság, mert a barátság attól barátság, hogy a felek nem akarnak egymástól semmit szexuális téren (egyik félnek sem jön be ilyen téren a másik).

2023. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el?
2023. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem egy-két hét, inkább lassan hónapokat mondhatok már
2023. szept. 22. 16:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, mert aug 3 án jöttünk vissza M.o.ra.
2023. szept. 22. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül beképzelted,csak talán ő is érezte,hogy ez veszélyes út.Így aztán behúzta a kéziféket.
2023. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!