Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegesen belezugtam egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen belezugtam egy pár évvel idősebb lanyba,akivel a jövő hetem együtt kell dolgoznom, mert atraktak abba a muszakba. Nem láttam eddig rajta,hogy érdekelném, hogy tudnék beszelgetest kezdemenyezni vele?

Figyelt kérdés
Attól tartok, hogy ha odamegyek hozzá "trécselni", akkor vagy elzavar egy idő után, vagy csak nagyon max meghallgat,de nem csatlakozik a beszelgeteshez. Hónapok óta eddig csak muszakvaltaskor láttam és látásra betegesen belezugtam, de ő úgy néz rám, mintha a szemeivel megakarna ölni, mosolyogni nem igazán láttam. A jövő héten atkell mennem abba a muszakba, ahol ő is dolgozik, egy részlegen leszünk. Nagyon feszult vagyok, egész nap ezek gorcsolok.

2023. szept. 23. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mibe szerettél bele?
2023. szept. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valószínűleg egy idealizalt képbe, hiszen meg nem beszeltem vele. Tegnap odamentem hozzá, kérdeztem hogy segítsek e felpakolni ládát, de nem fogadta el a felajanlast.
2023. szept. 23. 20:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem vagy bele szerelmes. Verd ki és intézd el magadban.
2023. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetést lazán, általános dolgokról... "amúgy mióta dolgozol itt?", vagy valamit a munkáról... látod majd, hogy akar e beszélni. Ha nem, hagyd. Amúgy ha ilyenek miatt elzavar, akkor ne magadat hibáztasd. De azért érezni kell, ha valakinek nincs kedve beszélni.

És ne erőltesd magadba, hogy te belezúgtál.. nem tudsz róla semmit.

2023. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hónapok óta belezugtam, nagyon tetszik nekem ez a zarkozottsága. Most így, hogy tudom hogy át kell mennem hozzájuk, így már egy ideje étvágyam sincsen, hasmenésem van, gorcsolok ezerrel.
2023. szept. 23. 20:34
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Most így, hogy tudom hogy át kell mennem hozzájuk, így már egy ideje étvágyam sincsen, hasmenésem van, gorcsolok ezerrel."

Megvan a megoldás!

Táppénz!!! Mindent megold, ha elég hosszú időre kiírnak, mire visszaérsz, már lehet ott sem lesz, vagy visszaraknak az eredeti műszakodba

2023. szept. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Arra mentem volna, de ebben a negyedévben már voltam tappenzen és ha most elmennék akkor buknám a kb 50 60 ezer Ft prémiumot. Annyit nem ér.
2023. szept. 23. 21:01
 8/17 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele, de ilyen egy ket szavas válaszokat adott csak, amivel nem nagyon tudok mit kezdeni :)
2023. szept. 26. 11:51
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Az nem jó semmire hogy csak beszélgetsz

Konkrétan ismerkedni próbálj vele!

Minnél esélytelenebb vagy annál durvábban próbalkozz, hiszen akkor ugyis mindegy, de a durva (és hatásos) visszautasítást könnyebben megkapod.

Az a cél hogy elhajtson, adj rá okot különben csak sóvárogni fogsz

2023. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azert ez a rossz légkör nem lenne jó, plusz a törékeny lelkemet jobban megviselné :D

Így is kerulom, nem szólok hozzá, mert nincs sok ertelme

2023. szept. 26. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!