Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elterelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elterelni a figyelmemet egy olyan lanyrol, akit minden nap látok, de nem erdeklem?

Figyelt kérdés

A munkahelyen van egy lány akivel a héten egy műszakban dolgozom, régóta tetszik nekem. Az egyik nap megprobaltam kezdemenyezni nála egy kis beszélgetést, de csak ilyen egy ket szavas válaszokat adott,meg nem is nagyon figyelt ram.


Sajnos nem tetszem neki, de én meg megőrülök, hogy minden nap latom, és ő nem jön oda hozzám, sőt igyekszik amennyire tud kerulni. Hogy tudnám elterelni a figyelmem rola? Már hónapok óta csak rá gondolok, és ezzel ,hogy jóformán lekoptatott, így se múlik nálam ez a vonzalom.



2023. szept. 27. 15:54
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Avagy; milyen bók az ami még belefér mint munkatárs, de nem túl sok. Viszont mégis kivehető belőle, hogy tetszik nekem.
máj. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 NTBS ***** válasza:

Lépj tovább.

A saját életemben volt rá példa, hogy továbbléptem, aztán hirtelen el kezdett rettentően érdeklődő lenni az adott hölgy.

máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!