Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg ennyire szexuális, vizuális lények és ez tök természetes?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy nem egofényezés céljából írom ki a kérdést meg nyilván kép nélkül (amit nem fogok kirakni) senki se tudja megmondani ÉS persze ízlések és pofonok.


Kamaszkorom óta küzdök önbizalomhiánnyal, illetve már általánosban is volt aki bántott és bár annyira nem hatott meg akkor, de mégis csak maradt bennem tüske. Nem vészes és nem kóros, de vannak rosszabb napjaim. Azt gondolom amúgy, hogy elég reálisan látom magam, nem vagyok szépségkirálynő kaliber, de csúnya se. Vannak dolgok amiket szeretek, vannak amiket kevésbé és amin tudok azon igyekszem változtatni, javítani, amin nem (v csak plasztikával lehetne amit nem akarok és nem fogok) azt igyekszem elfogadni.


Sose tudom eldönteni azonban, hogy férfiak hogy látnak.

Szoktam járni sétálni a környéken ahol lakom, többnyire simán egy póló+melegítőnadrágba. Ma is voltam és láttam, hogy egy csomó elhaladó autóból bámulnak ki férfiak. Több korosztály. Én ezt nem tudom hova tenni, mert ha még jól is néztem volna ki akkor érteném, de hát ma tényleg nagyon a hétvégi minimum volt.


Ha állok a buszmegállóban, akkor is tapasztalatom, sőt sokan lassítanak is. Női sofőrök persze nem.

A múltkor mentem a munkahelyemen a folyosón (nagy cég), közben beszélgettem valakivel és látom, hogy egy több férfiból álló társaság abbahagyja a beszélgetést és ránk néznek elég hosszasan, valakit el is kaptam, hogy a szemembe néz.


Volt egy rövidebb kalandom nem olyan rég egy pasival aki számomra 10/10 volt és ő is többször is bókolt és nem értettem, hogy miért velem tölti az idejét, ahelyett hogy mással lett volna.


De nem tolonganak nálam a pasit, nem kapok hetente X üzenetet, nem jönnek mindenhol oda és a többi (a helyi mítoszokkal ellenben).


Nem önsajnáltatás akar lenni a kérdés csak én nőként tényleg csak azt nézem meg, aki nekem nagyon bejön.


Férfiaknál ez ennyire normális, hogy kb. mindenkit is? Ennyivel szélesebb lenne a skála?


2023. szept. 30. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen erre az egy dologra kb tökéletesen jó a tinder. Pontosan megmutatja, hogy a férfiaknak ránézésre kb 10szer annyi nő jön be, mint a nőknek férfi(5% vs 50% jobbra húzás)
2023. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te milyennek látod magad, ha belenézel a tükörbe?

Ki lennél, ha nem azt gondolnád, hogy más hogy lát téged? Ki lennél-e gondolat nélkül?

De egyébként jó társkeresési trükk, hajrá, biztosan kapsz egy csomó privátot, de mindegyik csak a külsődre lesz kiváncsi, jól felhúztad őket, és az első kérdésük, hogy muti, hogy nézel ki..és az, hogy tényleg milyen a belső értékeid, na az majd ...

Igen, a szexuálisan mozgatott férfiak kb minden ami az átlag felett van

2023. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mármint azt eddig is tudtam, hogy a pasik megnézik a nőket, csak inkább az nem világos, hogy akkor ez most azt jelenti-e hogy az a sok nő mind min. oké kategória-e?


Tinder: bár nem ez a téma, de nem rég leszedtem megnézni mi a helyzet és siralmas. Nem azért, mert a magyar pasik rosszul néznek ki, hanem mert igénytelen, ronda képeket raknak fel. Nem látszik az arca, mocskos tükörselfie, pixeles, cigivel pózolós, széteső bmw-el pózolós, stb stb igénytelen képekkel van teleszórva. Az persze, hogy nem bejövős.


Egy ideig éltem Ausztriában ott is letöltöttem megnézni mi a helyzet és mérföldekkel színvonalasabb. És nem, nem azért mert több pénzük van, hanem legalább igényes képeket raktak fel az ottani pasik.

2023. szept. 30. 14:55
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 "Igen, a szexuálisan mozgatott férfiak kb minden ami az átlag felett van"


Ezt a mondatot (lehet hülye vagyok) de nem tudom értelmezni.


Vannak rosszabb és jobb napjaim. Az arcom alapvetően szépnek látom, de az orrom nem szeretem.


A testemen is van amit nem szeretek, van amit igen, akarok kicsit lefaragni, van pici felesleg, de közben mivel terembe járok évek óta, meg szeretek mozogni, elég izmos vagyok, és azt szeretem, meg arra büszke is vagyok. Nem vagyok az a törékeny alkat, de nyilván nem egy Hulk.


Az ilyen privátok nem érdekelnek:)

2023. szept. 30. 14:58
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ránéznek minden nőre kíváncsiságból is ugyanúgy mint a nők. Nem tuti, hogy azért, mert tetszel nekik, lehet pont azért, mert szerintük ( egy részük szerint) ronda vagy, emlékeztetted valakire.
2023. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

tedd rendbe az önképedet és nem fog érdekelni, hogy a másik ember mit gondol rólad milyennek lát, ha elfogadod és szereted önmagad, akkor minden a helyére fog kerülni és nem érdekel már más emberek nézőpontja, ki hogy tekint rád, vagy ki hogy nem tekint rád.

ha rendbejön az önképed akkor jönni fog a megfelelő társad is, legyél nyitott és befogadó rá, ne kutasd, ne görcsölj, ne feszülj rá

2023. szept. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem írtam semmit arról, hogy szingli vagyok vagy sem:D
2023. szept. 30. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:

"Sose tudom eldönteni azonban, hogy férfiak hogy látnak."


ha lenne párkapcsolatod akkor megkérdezted volna, hogy milyennek látsz engem?

2023. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt embert a párja szerintem másként látja
2023. szept. 30. 16:20
 10/12 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kérdés.
2023. szept. 30. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!