Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy együtt maradunk?

Figyelt kérdés

22 és 27 évesek vagyunk, 5 éve jöttünk össze. Nekem ő az első, neki előttem voltak már csajai. Ezáltal én féltékeny típus vagyok, ha megy valahova, vagy netre posztol egyből aggódok, hogy talál nálam jobb lányt. Van rá esély, hogy egy pár maradunk így is, vagy túl fiatalok vagyunk még? Én csak rá számíthatok.

22/L



2023. szept. 30. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj nem tudunj semmit sem rólad, sem róla. Fogalmunk nincs milyen személyiség, milyen a kapcsolatotok stb. Lehet te mondod azt, hogy köszi ennyi elég volt X idő múlva. Esély meg mindenre van, nyilván arra is hogy együtt maradtok😊
2023. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység megölheti a kapcsolatot.

Amúgy egy 22 éves csinos nô is bármikor, bárhol találhat jobbat. Õ mégis bizik benned. Pedig neki ért is már véget kapcsolata.

2023. okt. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esély mindig van!
2023. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!