Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » NŐKÉNT, ez negatív vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐKÉNT, ez negatív vagy pozitív csalódás lenne a számodra?

Figyelt kérdés

Nagyvárosban élsz. Megismersz egy férfit, aki szintén ott lakik. Diplomás, sportos, normálisan keres, tudod, olyan "szülnék neki" típusú megbízható, szürke figura.


Majd amikor első alkalommal lementek a szüleihez vidékre, ott mintha egy másik emberré válna.

Kiderülne, hogy horgászik, vadászik, motorozik, lovagol.

A volt barátnőjébe is belefuttok, aki egy még mindig vonzó, nálad jobb nő, pedig 15 évvel idősebb a pasidnál.

Az anyja pedig mindenben kiszolgálja az apját és őt is. (Nem, szexuálisan nem! Pfujj!!!)


2023. okt. 2. 17:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Beszarnek elsőre, nekem sok lenne ez egy napra🤭🤌

Adnék meg ennek egy kis időt!!

2023. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Neutrális a legtöbb, de néhány dolog negatív csalódás lenne
2023. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Mindenképp zavarna,ha azt érezném, rá se ismerek.

Az is zavarna, ha ennyire más a család hozzáállása a nemi szerepekhez, mert, csak, csak kell velük is időt tölteni.

De, ha velem szemben nem változik a viselkedése, hozzáálása, akkor megmaradna azon a szinten, hogy nagyon fura és megjegyezném magamnak, hogy nem àrt figyelni a dolgait.

2023. okt. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
pozitív :)
2023. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Attol fugg hogyan van tálalva. Mert ha felvágóskodni akar akkor pont ellenkezoleg hatna, de ha természetes a dolog meg teljes véletlen spont buknak ki róla ilyenek, es szerény vagy természetesen veszi és nem azt várja hogy csodáljam es padlót fogjak, akkor oke.
2023. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
16%

Ezekhez a hobbikhoz kva jól kell keresni.

Anyám generációja kiszolgálta a férfiakat, mi ebben a fura. Ha a pasi is ilyen, nem kell.

Engem nem zavarna, de nem akarok itt ülni a parton órákat, egy magaslesen meg még annyit se.

2023. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
Erzodik ez a miszter tokeletes vagyok fele arogancia. Kellene a fenenek a kancso!
2023. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak jelzem, hogy senkit nem pontoztam le!
2023. okt. 2. 18:12
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Ezek nem derulnenek ki egy normalis kapcsolatban, ahol a felek megosztjak egymassal a dolgokat. Ha nem osztotta meg, akkor ez egy nem normalis kapcsolat.
2023. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
A vadászat nálam offos. A motor is mert veszélyes. A lovaglás is mert durván allergiás vagyok a lovakra. Az exe zavarna hogy ennyivel idősebb és jobb nő. A kiszolgálásról is van rossz tapasztalatom, mondjuk így még elmegy, hogy a fia már egy vendég nála, ha otthon lakna és úgy lenne kiszolgálva az gáz lenne.
2023. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!