Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldönteni a szeretetet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldönteni a szeretetet, szerelmet hogy lehet? Vagy ez azt jelenti, hogy nem szeret?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy megkérdeztem a páromat, hogy hogyan szeret, mire azt válaszolta, hogy szeret, de nem szerelemmel. Tök valóságos volt az egész, a rá adott reakcióm is, az utána való párbeszédek, minden. Amikor felkeltem, akkor sírtam.


Megkérdeztem a páromat, hogy ő hogyan szeret. Először azt válaszolta, hogy nagyon, de mivel nem az volt a kérdés, hogy mennyire szeret, így újból megkérdeztem. Azt már nem tudom idézni meg nem is tudom pontosan, hogy mit mondott (konkrétan az álmomban történtekre tisztábban emlékszem, mint ami a valóságban lejátszódott), de az volt a lényeg, hogy mellettem biztonságban érzi magát, és tudja, hogy én nem csapom be mint az előző barátnője (hosszú történet), és eldöntötte, hogy engem kell szeressen és így engem szeret. Én kiakadtam, lesokkolódtam, mert én nagyon szerelmes vagyok belé, és mindig mindenkiben kételkedem (önbizalomhiány), hogy mennyire vagyok fontos neki, így nem tudom ezt megítélni.


Azóta nagyon rosszul vagyok lelkileg, ő teper meg mondta, hogy rosszul fogalmazott, és megpróbalja kimagyarázni a dolgot. Nekem azóta gyomorgörcsöm van, sírva alszom el, péntekig van haladékom, akkor találkozunk, de péntekre se fogom tudni, hogy most pontosan mi van. Én nem akarom elveszteni őt, nagyon szeretem. De ha ő nem belém szerelmes, csak szeret, akkor neki szabad a szíve.


Azzal próbálja kimagyarázni a dolgot, hogy neki a lángoló szerelem az előttem lévő barátnőjével volt, és ami most van kettőnk között, az az ő szemszögéből nem ilyen, hanem sokkal nyugodtabb és tudatosabb. Nem lángra lobbant, hanem szépen lassan bontakozott ki.


2023. okt. 4. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Olvasnom is szomorú volt, amit írtál, és nagyon sajnálom, hogy ezt kell érezned. De azt gondolom, hogy nem maradhatsz ebben a kapcsolatban - szomorúan, kisemmizve, reménytelenül, egyedül.
2023. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Nálam a szerelem mindig először van. Olyan sosem volt, hogy először csak szeretet volt, aztán szerelem lett belőle. Először volt szerelem, aztán amikor az elmúlt, akkor kell döntenem, hogy szeretem-e attól még annyira, hogy szívesen vele maradok-e vagy inkább megyek egy másik szerelem irányába. Viszont voltam már olyan kapcsolatban is, ahol egyáltalán nem volt szerelem, az elején sem, viszont szeretet volt. Mivel a szerelem mindig elmúlik pár éven belül, ezért én nem gondolom, hogy csak szerelemből lehet hosszú távú kapcsolat. A szeretet is elég tud lenni.


Sokan le fognak pontozni szerintem, mert őszinte vagyok és nem szépítem a dolgokat, de nem baj. Eddig 5 kapcsolatom volt és még sosem volt olyan, hogy a szerelem éveken keresztül megmaradt. Én ezt elfogadtam.


F29

2023. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

"eldöntötte, hogy engem kell szeressen és így engem szeret"

Valójában nem szeret a szívével.

2023. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Te csinálod magadnak a műproblémákat.

De! Van olyan, hogy kezdetben szeret, nagyon ragaszkodik, aztán lángoló szerelem lesz belőle. Átéltem.

A szerelem terén minden van és a fordítottja is.


Egy hülye álom miatt képes vagy szétverni a kapcsolatodat.

Liba.

2023. okt. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
4-es Szerintem a mindennapi érzések hozták az álmot, és nem fordítva. És később a partner megerősítette az álmot, vagyis a kérdező megérzését.
2023. okt. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

"Mivel a szerelem mindig elmúlik pár éven belül"


Nem mindenkinél.

2023. okt. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4 Anyukáddal beszélj így. Ha már egyszer nem tanított meg normálisan beszélni, és tanácsot adni.
2023. okt. 5. 06:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen negatív álom az a kérdező fejében lévőkből alakulhat ki maximum, vagy a túl sok vacsorától. A srác érzéseitől eléggé független, engem is volt hogy megvádolt a párom hogy megcsalom a munkatársammal mert ő azt álmodta. Soha semmi alapja nem volt.
2023. okt. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Bármit mondott volna, te belekötöttél volna. Az a fajta nő vagy, aki ha nincs probléma, akkor csinál.
2023. okt. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mit jelent számára a szerelem. Ez sokmindent meg fog magyarázni
2023. okt. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!