Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki 15 évesen találja meg az igazit?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Hogyne. Sőt, a népmesékben még 7 fejű sárkányok is vannak!
2009. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagyon kicsi az esélye! Méghozzá azért, mert rengeteget kell még tanulnod az életben! Minden téren! Tapasztalnod kell még nagyon sok mindent! Én azt mondom, élvezd a jelenlegi kapcsolatodat, de azért mindent csak ésszel! Ha már van szexuális kapcsolat köztetek, akkor arra is maximálisan figyeljetek! Sok boldogságot!
2009. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

A kérdező segítséget vár,nem holmi ócska hozzászólást!


Szia! Szóval,hát szerintem létezik!Több ismerősömtől hallottam,hogy a szülei 15,16 évesen jöttek össze és azóta is boldog házasok..gyerekek...:) szóval biztos,hogy létezik!:)

2009. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Sok sikert, mért ne létezhetne...csak figyelj rá oda, és ne ess át a ló túlsó oldalára!
2009. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám és Apukám elég fiatalon jött össze. 16 éves volt Anyukám. És még mindig együtt vannak! Sokáig szerették egymást. Lehet,hogy most is, lehet a szerelem már szeretet,egy biztos: létezik!:-) Ha elég érett vagy.Persze,többieknek is igazuk van, hogy fiatal vagy még,és sok tapasztalatot kell még gyűjtened.. de idézek egy filmből: Minden nem válasz közelebb visz az igenhez(vagyis az igazihoz)

Sok sikert!

2009. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az geyik haverom nővére 15 évesen jött össze a palijával és most 25 évesek és még mindig együtt vannak
2009. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.anyukám barátnője is 15 éves volt és a pasija is.18 évesen összeházasodtak.most 40 évesek 2 gyerekkel és boldogok együtt.
2009. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy látom itt mindenkinek van egy ismerőse aki 18 éves kora előtt ismerkedett meg az igazival az én barátnőm szülei meg elváltak ők is 18 éves koruk előtt ismerték meg egymást. Ez van, Az idő eldönti, ne add fel, higgy benne, de ne elvakultan (17/f)
2009. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én 15 évesen ismertem meg a páromat, ennek 7,5 éve. Még mindig együtt vagyunk, már van közös házunk, kutyánk. Idén menyasszony lettem és ha minden igaz, babánk is lesz. Úgyhogy minden lehetséges :)
2009. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd csak meg a nagyszüleidet vagy az ők szüleit (ha még élnek), biztos hogy kb 15 éves korukban ismerkedtek meg. Régebb 15 évesen megházasodtak, és ami tény, hogy régebb kevesebb is volt a vállás.
2009. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!