Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy kellemetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kellemetlenül érzem magam a szegényes körülményeink miatt és nem akarok áthívni senkit? Kinek van igaza szerintetek?

Figyelt kérdés

Röviden - kiköltöztem külföldre a páromhoz, és a ház amiben élünk eléggé szerény. A barátom 1 éve vette, így a ház tiszta, frissen van festve, kárpitozva, a konyha új.

Viszont vannak igénytelenségek, amik miatt én nagyon kellemetlenül érzem magam, néhány példa:

- csak 3 szék van az étkezőasztalnál, igy a párom egy rikitó kék gyerekforgószéket használ negyediknek

- nincs kanapé, ahova leültethetnénk a vendégeket, csak egy másfél személyes (ilyen van egyáltalán?) fotel, ahová 2 ember szorosan egymás mellett elfér

- fürdőszoba állapota nagyon gáz

- előszoba nincs lepadlózva, igy karton dobozokon kell lépkedni

-étkészlet - az összes tányéron repedés nyomok es letört centis darabkák


Ez csak néhany példa, de gondolom értitek.

Alapból is zavar, de amikor ketten vagyunk, még eltudom viselni.

De o állandóan át akarja hívni hozzánk az (gazdag) ismerőseit, es számomra ez borzasztoan kellemetlen, ég a bőr a fejemr, amikor olyan tányérban szolgálom fel az ételt, amiből centis darabkák vannak letörve.

Próbáltam beszélni a párommal, de ő csak nevet rajta, es azt mondja, az ő barátait ez nem zavarja, és hogy ne idegeskedjek ezen - sőt amikor pl. Valaki átjön, még meg is emliti nekik viccesen, hogy én szerintem milyen megalázó pl. A tányér…

Már sokat költöttem a házra, (amiből semmi sem az enyém ugyebár….)és a hócipőm tele van, nem akarok mindent én megvenni.


Mit tehetnék?

Szerintetek nincs igazam? Én nem

Luxusberendezést akarok, de legalább néhány ép tányért, amiből fel lehet normálisan szolgálni a vendégeket.


Extra info : a barátom most akar venni egy kocsit kb 10millio ft körüli összegért. Mégis állandóan azt mondja, hogy nincs pénze.


2023. okt. 18. 03:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Bolhapiacon, legalábbis itt Ausztriában, nagyon olcsón szereztem be nagyon sok bútoromat rettenet kevés pénzért, azért az egy csöppet gáz, hogy nincs egy normális kanapé, meg a szedett vedett székek. Pont ugyanitt vettem étkészlet szettet, gyönyörűszép tányérokat, poharakat, gyertyatartókat. A kartondobozos padló is elég fura. Egy év alatt nem tudtatok venni legalább egy vacak linóleumot, vagy egy szőnyeget? Nem is csodálom hogy ciki neked embereket hívni hozzátok, a pasid amit csinál, nagyon nem normális. Fognám a a tányérokat, kidobnám, vennék helyette normálisat, a gyerekforgószéket meg úgy bsznám a pitsába ki, hogy millió darabra esne. Ilyen igénytelenséget én nem tolerálok.
2023. okt. 18. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Normális, engem is zavarna, meg másoknak is fel tűnik ha van pénz akkor miért igénytelen vki. Nem tudom mennyi egy tányér nálatok az ikeában, de szerintem egy par drabot venni nem lehet egy nagy teher, nyilván nem a Villeroy & Boch étkészletet akarsz, szóval nem értem miért nem foglakozik ezzel a kérdéssel.
2023. okt. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is zavarna, és nem értem, ha dolgoztok, hogyhogy nem telik pl. szőnyegre? Egyébként én nem laknék másnál ilyen, körülmények között meg pláne. Ő igénytelen, te nem tűnsz annak, szóval ez így hosszú távon köztetek nem hiszem, hogy működni fog.
2023. okt. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a házvásárlás előtt megbeszéltük, hogy miket fogunk majd együtt rendberakni. Viszont! Szerencsére a baráti körünk a társaság miatt jön. Rendet és tisztaságot tartok, és szépen sorban tudunk mindent feljavítani és lecserélni. Senki nem panaszkodott. 🙂
2023. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben normális!

A szégyen faktor mindenkinél más és más, de minden esetben elfogadott!

Nézd meg az A felolvasó című filmet.

2023. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiakra jellemző, munkahelyen titop, elmesz hozzá, mint egy csöves úgy él, ezek inkább agglegények. (nem véletlenül)
2023. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ő háza, az ő barátai, az ő tányérja, Ő szolgáljon fel nekik, amit akar.

Semmi közöd az egészhez, ha vele akarsz lakni és ott, akkor fizesd a rezsi felét és kész.

dec. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!