Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy az "Aspirint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy az "Aspirint a térde közé szorítja" valaki? Mire jó ez? Már sok helyen láttam leírva, de el nem tudom képzelni, mire való.

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
próbáld ki :D szorítsd a térded közé...szerinted ha megteszed, hozzá lehet férni az altestedhez? :D
2010. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a legjobb fogamzásgátló tabletta.Csak szorítsd az aspirint a térdeid közé,és vigyázz,hogy semmi körülmények között ne essen le..Nincs az a pasas aki így meg tud dugni egy nőt:)
2010. okt. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

"Nincs az a pasas aki így meg tud dugni egy nőt:)"


Tévedsz, hátúlról röhögve meg lehet.

2010. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
drága! Széken ülve,aspirin a térde között! Na megnézem azt a pasit aki dugni tud!!
2010. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán. Csak oldalra kell dönteni, aztán úgy szoríthatja az aszpirint, ahogy csak akarja.
2010. okt. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 xyu ***** válasza:
kivágom szék alját .:DDDDDDDDDDDD
2010. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, az lenne a lényege, hogy ha a térdeidet összeszorítod, akkor nincs szex --> nincs baba.

Ez olyan, mint hogy a legjobb fogamzásgátló eszköz a víz. Nem előtte, nem utána, hanem helyette (szex helyett).

2010. okt. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

-Drágám! Ne mozdulj csak kitöröm a szék lábát.Az aspirin maradjon a térdeid között!!

-Most ne mozdulj,csak kihúzom a feneked alól a szék ülőkéjét.Az aspirin még mindig maradjon a térded között!

- A francba! Ennyit fűrészelni egy dugásért!Nyisd ki a szád drágám! terhes nem leszel,az aspirin a térdeid között,de én élvezni fogom!:)

2010. okt. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha felemeled a 2 osszazart labat siman meg tudod dugni akarmennyire is ossze van zarva a terde csak esetleg kenyelmetlen lesz neki.
2010. okt. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oh, köszi, értem már, milyen ötletes. XD Egyébként tényleg nem lehetetlen így sem megoldani, sőt talán még élvezetesebb is, mintha széttenné a lábát a csaj. :D
2010. okt. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!