Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak nekik? Exek, megbántás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak nekik? Exek, megbántás, hazugság, bűntudat. (Hosszú)

Figyelt kérdés

Több exemmel is sokáig jóban voltam, nekem ez természetes volt, meg sajnos hűtlen is voltam párszor. Azonban lett egy kapcsolatom, aki betegesen féltékeny volt, és utólag belátom hogy egy pszichopata is. Szóval ő addig nyomozgatott a telefonomban, még megtalált pár embert. Többeket sikerült kivédenem, de valakit nem.


2 férfira gondolok sokat, és gyötör a lelkiismeretfurdalás, és nagyon szeretnék tőlük bocsánatot kérni. Vagy csak annyit hogy ne haragudjanak, nem én írtam, vagyis nem akartam, csak hülye voltam, de nagyon.

Az egyikük egy 2 éves kapcsolat volt, akivel a szakítás után évekkel újra elkezdtünk beszélni. Talán egyikünk se volt közömbös ez igaz, de tartottam magam, aztán neki is lett egy barátnője. De még beszéltünk. Az utolsó üzenetváltás, amit ez a rohadék exem megtalált, és szinte rákényszerített egy válaszra, az volt hogy segítséget kért a beteg anyjához, hogy tudok e neki egy bizonyos dolgot szerezni (ilyesmiben dolgoztam) De azt kellett írnom, hogy nem tudok, keress neten, és ne beszéljünk többet. A szívem szakad meg hogy pont így kellett lezárnom.


A másik ő csak egy alkalmi kapcsolat volt, a távolság miatt mindössze kétszer találkoztunk, de hatalmas volt köztünk a kémia, hívott is ki magához (kb 1000 km), és sokáig hezitáltam. Vele írtam még kamu profilból is, de ez a szemét azt is megtalálta, és olyat kellett írnom, hogy csak a pénze miatt akartam vele lenni. Először azt akarta hogy rossz volt a szex, vagy nem is tudom, de abba aztán végképp nem egyeztem bele. Szóval vele még ez volt az utolsó hogy csak a pénze érdekelt.


Már egyenesbe jött az életem, nem akarok tőlük már semmit, csak letisztázni a bűntudatot, és ha van bennük tüske, akkor azt is. De ezeknek már kb 6 éve. Az első azóta is azzal a nővel van, tudtommal nagyon jól megvannak, a másodiknak talán egy barátnője volt, a profilja szerint most egyedülálló.

Vajon jó ötlet lenne bármelyiküknek is írni? Nem tépnék fel sebeket? Tényleg csak ennyit, hogy sajnálom amit akkor mondtam, nem tudom hogy lehettem ilyen hülye, teljesen elvette az eszem a barom, de már vége. Nem akartam ezt írni, máig nagyon bánt a dolog, ezek nem az én szavaim voltak.


Volt egy akivel szintén durván zártuk emiatt a sok éves barátságot, vele múltkor személyesen futottam össze, és olyan jól esett bocsánatot kérni, hogy majdnem elsírtam magam. De ez a másik kettő még sokszor gyötör éjszakánként.



2023. okt. 29. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Eltelt 6 év. Hagyd őket békén. Végül is te írtad, úgy is vették, de már semmi jelentősége.

A jelenre és a jövőre koncentrálj.

2023. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek akarsz most mindenkinél pitizni es lejaratni magad elottuk?
2023. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Ennek mi értelme lenne? Inkább hagyd őket békén.
2023. okt. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy lehet a párod volt pszichopata, hanem jogosan volt féltékeny, ha szanaszét csaltad.
2023. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hűtlen voltál és beteges féltékenynel állitod be az exedet? Nem beteges vopt ha nem normalis emberi erzesek kaptak el azert amiert mrghazutoltad es becsaptad.. Az a fajta no vagy aki sosem hibas de mindenki mas az.
2023. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!