Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élek hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek hosszú idő óta. Viszont van egy srác aki nagyon hosszú idő óta nem tud leszakadni rólam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Többször tisztán és érthetően elmondtam neki - hol szépen, hol amikor már az idegeimre ment bunkón, hogy köztünk nem lehet semmi. Ezt látszólag meg is érti, majd egyszer csak hol egy hónap múlva, hol negyed év múlva ismét felbukkan az életemben és b@sztat. Volt hogy már iszonyat durván küldtem el, de látszólag ez is izgatja, ha szépen mondom az is, akkor meg biztatásnak veszi. Patthelyzet. Gyanítom, és ehhez nem kell Sigmund Freudnak lenni vannak bajok a toronyban. Misztikus példákat hoz fel, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve, dolgunk van együtt stb... Gondolom az ilyennek semmi úton módon nem lehet értésére adni, hogy semmi joga X időszakonként megjelenni az életemben és feldúlni azt? Szeretnék minden tekintetben távol maradni tőle, mert az idegeimre megy. A nem az mindenképp nemet jelent és az évszakok változásával sem fog változni a véleményem. Hogyan tudnám megértetni ezt?

Kort és nemet is írjatok ha kerhetem!

28/N



#zaklatás #vegzálás #Erószakosság
2023. nov. 3. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, rendőrként írtam, tapasztalatból.
2023. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy mit érzel. Engem is zaklatott egy srác több éven keresztül, hiába mondtam neki nemet, nem hitegettem. Nyomozott utánam, megszerezte a számom, hivogatott, sms.... Közösségi oldalon minden nap kisregényt írt, amire nem válaszoltam. Akiknek tetszettem megfenyegette őket,hogy megöli. Olyan sztorikat adott elő ismerőseimnek, hogy hozzanak össze egy találkozót velem, mert ki akar békülni. Az illető erős volt, küzdő sportolt, én meg egy törékeny nő. Mindenhova kísértek, egyedül nem engedtek el sehova sem évekig miatta. Teljesen kattant volt ez a srác. Aztán erőt vettem magamon és feljelentettem. Tedd te is ezt.
2023. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kivancsi lennèk mit tesz a rendorség. Engem amikor megöléssel is fenyegettek es nem mertem haza se menni onnan ahova elbujtam előle akkor se jöttek ki mert csak face to face re mennek ki mikor ott áll és üt ver.

Kerdeztem is a segelyhívot higy akkor mondjam el neki hol vagyok álljak elé miközben égen földön keres késsel hogy megöl?

Azt mondták nem kell felvenni a telefont neki. Nem jönnek ki csak ha előttem van.

Es a rendőrség nem 0-24 testőrök.

2023. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!