Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem húznak jobbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem húznak jobbra Tinderen, mert roma vagyok?

Figyelt kérdés

2023. nov. 4. 17:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, én is balra húztam mindenkit, aki egy kicsit is gyanús volt, hogy C. Nem vagyok rá büszke, de így is féltem minden első randim előtt. Barátnőim lokátorral követtek végig, írnom kellett nekik óránként és nagyon nyilvános helyen találkoztam mindenkivel.
2023. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mocskos rasszista banda, miattatok tart ott az ország ahol!!!
2023. nov. 4. 21:58
 13/18 anonim ***** válasza:
27%
12. Igaz. De a mocskos arab meg negert szeretik.
2023. nov. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
IGEN azért. Társadalmi gyűlölet. Ez Magyarország.
2023. nov. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem rasszisták hidd el, sőt. Azért vannak a borzasztó tapasztalaink mert nem vagyunk azok. Mi az egyik autónkat romának adtuk el, nem láttuk előre amin keresztül kell mennünk, később megtudtuk náluk ez így megy, hát soha többet nem eladó nekik. Vállalkozásunknál üzleti félként tanultuk meg hogy mi a heppjük, nem lesz velük többé üzlet. Alkalmazottként felvettünk egyet gyanútlanul, rövid időn belül el kellett küldenünk szétlopta az üzletet, soha többet nem lesz roma alkalmazottunk. Ti sajnos ezt a másik oldalról nem látjátok, nem akarunk szopni, félni, csak a normális ügymenetet akarjuk. Rettenetesen sajnálom az olyanokat mint te de aki a helyzetet előállítja nem a "rasszisták" hanem a romák egy része.
2023. nov. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
15. Angliaban sok tablan szerepel "NE LOPJ MAGYAR" ez azert van mert a magyar ember is egy tolvaj.
2023. nov. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-os: Én erről olyan változatban tudok, hogy a nyolcvanas évek végén, amikor divat volt Ausztriába menni vásárolni, akkor írták ki sok ottani boltban ezt. Nem tudtam, hogy ez már ott is szokás.
2023. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok rasszista, akárkit akármilyen bőrszínnel tudok utálni. De nézd meg a bűnözési statisztikákat, a börtönöket, nameg mindenkinek van személyes sztorija. Nekem van cigány ismerősöm, rendes, jó arc, persze, hogy ilyen is van. De az ismerkedésben van egy valós kockázat, amit nem vállalnék. Más kultúra, más világnézet.
2023. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!