Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bántalmazó kapcsolat is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bántalmazó kapcsolat is lehet unalmas?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Bántalmazásnak is több formája létezik. Egy ilyen kapcsolat hogyan lehetne unalmas? Minden nap/alkalommal megy az alázás. Ez inkább nem unalom, hanem beletörődés, tanult tehetetlenség lehet.
2023. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mármint egy filmben láttam, hogy a nőnek a férfi a bántalmazás után ajándékot visz, de a nő olyan, mint aki már unja ezt az egészet.
2023. nov. 4. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
2#: Ez csak behódolás, ragaszkodás a bbántalmazóhoz. Egy téves hozzáállás, mert "legalább foglalkozik vele" az illető és ezért jutalmat ad a bántalmazónak. Tiszta Stockhol-szindróma.
2023. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt ugye tudod, hogy a dokumentumfilmeken kivul nem sokat adnak vissza a filmek a valosagbol?
2023. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, igen. Velem is ez volt.

Persze, hogy unalmas a virág meg a többi látványos udvarlás, mert pontosan tudom, hogy nincs mögötte érzelem. Másnap meg kezdődik elölről, hogy hülye vagyok, béna vagyok, stb.

Hosszú ideje azon dolgoztam, hogy végre ki tudjak lépni. Nagyon régóta nem voltam már szerelmes. Ezek az udvarlások csak addig működnek, amíg szerelmes vagy, meg elhiszed, hogy ő is az.

2023. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha unod a bántalmazást.
2023. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A virágra azért nem reagált, mert ki van égve érzelmileg. Egyáltalán nem unalom miatt.
2023. nov. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!