Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha direkt titkolni akarja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha direkt titkolni akarja egy nő, hogy tetszik neki a férfi, akkor mi lehet olyan árulkodó jel, amiből mégis kiderül?

Figyelt kérdés

Miből jöhet rá a férfi, hogy tetszik a nőnek?

Milyen akaratlanul adott jelei lehetnek ennek?


2023. nov. 7. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem az, hogy máshogy viselkedik vele, mint másokkal. Nincs ilyen általános recept egyébként.

Én nem mondom, hogy csak "direkt titkolásból", inkább csak mert annyira zavart vagyok, ha a kiszemeltemről van szó, vele egyáltalán nem vagyok olyan laza, közvetlen, mint más férfiakkal. Ezt ne úgy értsd, hogy mindenki másnak felkínálom magam🤣

Csak merek velük beszélgetni, viccelődni, nem figyelek a mozdulataimra, hogy jaj, nehogy valami cikit csináljak. Aki számít...nos, rá se merek nézni, nem hogy még hozzászólni. Ha ő szól hozzám, tőmondatokban válaszolok, tiszta zavart vagyok, na.

2023. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Én egy alfával jártam hasonlóan mivel nem akarok nőcsábászokat a nyakamba, ez miatt nemhogy lepleztem hogy tetszik, hanem le is oltottam ha nyomult, el is költöztem messzire is(így jött ki a lépés is), de valahonnan mégis tudta hogy nagyon is akarom őt mindenhova jött utánam, keresett hívott én kinyomtam, rámállt. Miközben életemben nem oltottam még le olyan keményen senkit mint őt.

És nem azért mert igy aztán hu de érdekesebb lettem az elérhetetlen, hanem szerintem az alfáknak van vmi olyan radarja ami átlagoknak nincs. Tudta valahogy hogy önmagammal küzdök én nem vele, és lebombáz minden falat. De közben kezdett tönkre is menni lelkileg. És már áttértünk arra hogy azon vitázunk, hogy de higyjek már neki, de hagy bizonyítson már hogy nem olyan, engedjem már, mert belepusztul már.


Nem tudom honnan tudta. Ezt szerintem nem tudja vki hanem érzi.

2023. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Az 1-es jól írta. Plusz: Ez a titkolózás, zavartság átlendülhet arra a pontra hogy összefüggéstelenül viselik az ember. Mert van mikor sikerül karótnyeltnek lenni, máskor meg megfeledkezik az ember és fülig ér a szája, tehát szélsőséges a viselkedése. Ez főleg akkor történik meg, ha amúgy nem lehet köztük semmi, és próbálja időnként elnyomni az érzést, és nem a szégyenérzet motivál.

Egyébként meg, persze próbálja, próbálja titkolni az ember, de azért ha a szíve odahúz, akkor a szeme is követi ezt az érzést, én nem bírtam ki hogy "titokban" ne lesegessem az illetőt, de szerintem ezzel mindenki így van, és ha kitartóan figyelgeted, nincs többé titok 😁

2023. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Miért akarná valaki direkt titkolni, hogy tetszik neki egy pasi? Max akkor akarnám, ha a férfi pl házas, de ilyen esetben akkor sem jönnék vele össze, ha egyébként tetszene.
2023. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
4. A foglalt no akarjak titkolni, vagy a betegek..
2023. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

"Mert van mikor sikerül karótnyeltnek lenni, máskor meg megfeledkezik az ember és fülig ér a szája, tehát szélsőséges a viselkedése."


Csakhogy más is történik egy ember életében, ami befolyásolja a hangulatot, nemcsak a farkak. Nem hiszem el, hogy ezek a bugyuta romkom válaszok fel vannak pontozva.

2023. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

6-os!

Miután jól megkritizáltad a válaszokat, megírhattad volna a tuti választ a kérdésre, ami nyilván véletlenül sem bugyuta 😊

2023. nov. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tuti válasz 4 milliárd ember viselkedésére.
2023. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

#6! #3 válaszoló tökéletesen leírta. Valószínűleg neked fogalmad sincs erről, ezert nem is sikerült választ adni.

Igen, más dolgok is történnek az ember életében, csakhogy akkor mindenhol azt a hangulatot hordozod, nem csak a kiszemeltnél.

#1

2023. nov. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Bárcsak ilyen egyszerű lenne a világ.


De ha titeket az éltet, hogy okosnak hiszitek magatokat alap nélkül, illetve bemagyarázzátok magatoknak, hogy a kiszemelt cejelmesz belétek, hát legyen.

2023. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!