Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár nap múlva találkozom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nap múlva találkozom egy régi barátommal, akihez nagyon vonzódom. Hogyan deríthetném ki, ő hogy van ezzel?

Figyelt kérdés

Évek óta nem láttam, nagyon tetszett akkor is, de csak barátok voltunk (nekem akkor egyébként is kapcsolatom volt). Néha éreztem rajta, hogy mintha ő is így lenne, de sosem tudtam meg biztosra, egyrészt nem is firtattam a kapcsolatom miatt, másrészt egyébként is félénk vagyok én is meg ő is.


Azóta persze volt több kapcsolatom is, vele pedig elvesztettük a kontaktot, nem is nagyon gondoltam rá. Most újra előkerült, hazajött a külföldi ösztöndíjáról, és elhívott vacsizni, gondolom mivel régen láttuk egymást, van mit mesélni mindenkinek.


Honnan tudhatom, hogy ő hogy áll hozzám? Nyilván nem akarok elrontani egy régi barátságot, meg elég ciki is, ha én nem érdeklem, szóval ha úgy van, jó lenne ha nem venne észre rajtam semmit.


Érdemes egyáltalán ezzel foglalkoznom, vagy döntsem el szépen fejben, hogy csak barátként nézek rá és nem több?


Én vagyok a nő.


2023. nov. 15. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha meghívott, akkor akar valamit. Majd elmondja, hogy mit.
2023. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idővel.
2023. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem erezni fogod.

Vagy pedig alakitsd ugy, hogy testi kontaktust kezdemenyezhess, pl. vallara hajtani a fejed egy barban, ahol kanapen lehet ulni.


De siman ra is kerdezhetsz, akkor nem kell rajta vekengeni, en ezt tennem.

2023. nov. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Aki elhiv, az nem csak egy furcsa nosztalgiabol teszi. Ha nem is mondja, de tuti teged akar. Mivel ez egybeesik a te igenyeddel is, ezert hajra. Ket dologra figyelj. Az egyik, hogy adj vissza jeleket. Ha eljatszod, hogy erdekes, de nem akarsz tole semmit, akkor nem leez folytatas. A masik, hogy ne ess at a paci masik oldalara se. Mivel irtad, hogy batortalan, ezert a szempilla rebegtetesnel tobb kene. Valami olyan amibe kapaszkodni tud. Az, hogy a nyakaba ugrasz, vagy csokkal bucsuztok azt majd te erzed. De szavak teren is kifejezheted, hogy de jo volt talalkozni es meg kene ismetelni. Akkor erkezni fog a masodik randi invitacio is, az tuti.
2023. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!