Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam le a buszon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a buszon?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám leszólítani azt a srácot, akit a buszon szoktam látni, és nagyon bejön?:P [Még életemben nem beszéltem vele.:S]
2009. jan. 3. 00:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
bocsi megtod mondani hol kell leszállnom ha ide és ide akarok menni? ..ebből már következhet az is hogy és te hová utazol?:D
2009. jan. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon ismerős:)

Én mindig azt csináltam ,hogy hozzá dőltem, véletlenűl megfogtam a kezét stb..és vette a lapot!De szerintem még úgy is lehet belőle vmi,hogy mindig köszönsz neki kezdetnek ,jó és akk minden nap egy kicsivel többet beszélgetsz vele!De a lényeg ne legyél tolakódó,és ne ijeszd el!:-)

SOK SIKERT!

2009. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi^^

Amúgy minden héten látom minimum 3x a buszon,és tudja ő is, hol szoktam leszállni,szóval kicsit hülyének nézne, ha megkérdezném, hogy hol kell leszállni?":D de azért köszi neked is:)

2009. jan. 3. 01:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Nah ha kozvetlenul mellette állsz akkor simá lepottyanhat pl.: a tollad ,fuzeted stb. És ha lesz annyira udvarias felveszi neked :P innentol már menni fog .......
2009. jan. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jegyeket, bérleteket kérem ellenőrzésre felmutatni.
2009. jan. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon tudok mellé kerülni, mert általában ül. És mellette a haverja vagy a táskája.:D De majd igyekszek valahogy elintézni.:) Köszi a segítséget.
2009. jan. 3. 01:19
 7/16 anonim ***** válasza:

ha mégse ülne akkor legyél ott mellette és amikor kanyarodik a busz akkor dölj neki és érj hozzá pl a melkhasát megfogod:)

egy érintés is sokat számít

2009. jan. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem a jegyes bérletes jön be, amúgy nekem is ez jutott eszembe, de már leírták előttem, ez bejön :) Mert poén :) Poénnal nyitni mindig jó, akinek van humorérzéke rossz ember nem lehet :)
2009. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

jaja, nekem is tetszik:D de Én nem merném megcsinálni..:S ..és látásból ismer amúgy a fiú, csak nem szóltunk egymáshoz még soha..

és attól félek, hogy ha mondanám h "Jegyeket, bérleteket ellenőrzésre".. lehethogy nem is reagálnának rá:S és az kicsit ciki:/

2009. jan. 3. 14:31
 10/16 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm.^^ és remélem sikerül mellé kerülnöm valahogy.:P
2009. jan. 3. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!