Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak milyen nőket akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak milyen nőket akarnak csak egy éjszakára?

Figyelt kérdés

Van több olyan nő ismerősöm akikről úgy vélekednek a férfiak hogy "jó fej el lehet vele lenni, de barátnőnek nem kéne,,.


Pedig nagyon szépek de valamiért mégis így vélekednek róluk.



nov. 19. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Megválaszoltad magadnak. Jól néz ki az illető, vonzó, de nem akar többet a pasi.
nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Annyira azért nem szépek.
nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szépnek lehet szép, de belül üres, nem lehet vele szexen kívül semmit se csinálni, nincs véleménye, nem képes a kommunikációra, stb.
nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Rendszerint akinek a szépsége az egyetlen “erénye”.
nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

#1


Miért, mit akar egy pasi?

Többük akarnak homoerotikus kalandot, mint hinnénk.

nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem inkább függ a pasitól ez, mint a nőtől.

Mármint a pasi aktuális lelkiállapota, hozzáállása, értékrendje dönti el. Tőlem is volt olyan, aki csak szexet akart, de sose gondolnám, hogy azért, mert a szépségem lenne az egyetlen erényem vagy alkalmatlan lennék komolyra. Sokkal inkább azt gondolnám, hogy a pasi előítéletes volt felém valamilyen belőle fakadó ok miatt, vagy esetleg nem akar éppen kapcsolatot, mert nem akar elköteleződni, vagy nemrég szakított, stb.

Abban nem hiszek, hogy normális pasi szexelne olyannal, akit amúgy lenéz valami ostoba ribizlinek. Ha ilyen van, akkor a pasi maga az ostoba ribizli az én szememben, mert nekem sehogy sem fér bele, hogy a világ legintimebb emberi érintkezését valaki olyannal folytassa le, akit konkrétan megvet emberileg.

nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 BohócKolbász ***** válasza:
70%

Szerintem olyan nőket akik felületesen érdeklődnek a férfi felől. Általános dolgokat kérdeznek, ha egyáltalán akarnak bármit is kérdezni.

Nemigen akarnak mélyebb dolgokról beszélgetni, ha mégis inkább nyafizásnak fogják fel a másik múltját. Gyakran flörtöl, vágyik a flörtre és viszonozza, főleg ha szexuális töltetű.

Ezen kívül ők a "másban a szálkát" - típusok.

nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek utolsó, de a ribizli rész szerintem nem állja meg a helyét. Mert attól, hogy annak tart (bár ő is az akkor) attól még lefekszik veled, pontosan amiatt, hogy ribizli vagy szerinte. Tudsz valamit és az persze plusz pont.
nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

8


Teljesen hiába tart annak.

nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Csak dugni jó velük, kapcsolatra alkalmatlanok.

Magyarul jól néznek ki vagy ribik.

nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!