Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan, hogy azért utasítottatok vissza egy lányt, mert túl szépnek tartottátok magatok mellé?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többet hallok ilyet, hogy hiába tetszik egy lánynak az adott srác, emiatt visszautasítják.

Fiúk/férfiak, szeretném megérteni, hogy ilyenkor nektek mi a gondolatmenetetek?



2023. nov. 20. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
A kisebbségi komplexusaik.
2023. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen problémám, átlagosan nézek ki, de bármilyen jó csaj lehet mellettem, ha megfelelő számomra.
2023. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen

32F

2023. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem vagyok olyan luxus helyzetben hogy nekem kelljen visszautasítani valakit :D Egyébként max olyat tudok elképzelni hogy nem merek kezdeményezni, de ha a lány kezdeményez nálam (és szimpatikus), annak én csak örülök.
2023. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, nincsenek ilyesmi önsorsrontó komplexusaim.
2023. nov. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy szép egy dolog. Viszont ha tényleg gyönyörű és nagyon okos, értelmes, akkor már feljönnek olyan érzések mélyen, hogy úgyse érné be velem hosszútávon. Simán talál olyat aki jobb nálam. Miért akar bármit pont tőlem?


Meg persze nekem is furább úgy beszélgetni egy ilyen szép lánnyal, hogy közben azt érzem okosabb is. Hogy bizonyítsak ha alapból magasabban vannak a lécek amit megkéne ugrani.


Mondjuk egy lány volt ilyen akivel ezek miatt nem beszélgettem, de igaz még barátnak se nagyon lehetett mondani mert csak ismerkedtünk.


Jelenleg viszont szintén egy ilyen nagyon szép és okos lánnyal beszélgetek.😍 Rájöttem, hogy nem érdekelnek tőlem független dolgok. Én tudok nyújtani számára egy rendes normális partnert akivel működhet egy ideális kapcsolat. Egy boldog életet le lehet élni velem. 😊


Más szép okos lány ismerősöm meg hiába okos ha olyan hülyeséget csinálnak, hogy olyan emberekkel jönnek össze, akik csalják őket össze vissza és még meg is verik néha. Tehát tudok annyit nyújtani, hogy megérdemeljek egy ilyen lányt. 😏

2023. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nőt emiatt nem utasítanék vissza, alapból be se próbálkozok nála ha nagyon szép, úgy se engem választana.
2023. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár ez lenne a legnagyobb gondom az ismerkedés terén. :D
2023. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eleve nem is szoktam kezdeményezni ilyen nőknél, nem hiszem, hogy sok esélyem lenne náluk. Néha szoktam látni egy lányt az utcán, talán be is jönnék neki, de inkább kerülöm, már csak azért is, mert nem akarom, hogy megtudja a titkaimat, ha megismer.
2023. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Senki sem írta még úgy látom, de több körülményt meg kell nézni ilyenkor. Lehet lerázós duma is.
2023. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!