Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatba állnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatba állnátok olyan lánnyal aki sok fiúval volt már?

Figyelt kérdés
24éves a leányzó. Ott tartunk ,hogy kapcsolat lesz belőle..de ő elmondta kiélte magát. 15fiúval volt körülbelül. Én 5éves kapcsolaton vagyok túl.. kicsit ez visszatart.. Nagyon sok?

nov. 23. 19:38
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy vele ha ilyeneken agyalsz. Mindig azt fogod érezni, hogy kevés leszel, megint ki akarja magát élni és még le is fogod kurwázni. Inkább légy olyan lánnyal, aki hasonlóan volt fiúkkal, mint te az exeddel.
nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
38%
nem
nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
42%
Őszintén szólva sok.
nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
82%
És ha nem mondta volna el, akkor minden OK lenne?
nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen a "közösség embere" címzetes személlyel tuti nem kezdenék semmit sem.
nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
29%

Nem.


És igen ez túl sok.

nov. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
75%

Miért ne lennék? Ennyi partner után már el tudja dönteni, hogy jó vagyok-e neki vagy sem. Ha pedig velem akar lenni, az azt jelenti számomra, hogy valamit jól csinálok/elég jó vagyok neki, amiért mellettem döntött. Azért az nem rossz érzés!

Amúgy meg, ez nem verseny... hogy számokban kelljen mérni.

(41F, akinek a felesége több, mint 15 férfival volt előtte)

nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem abba a varosba copata es baxta meg mindegyik ahol eltek..
nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
82%
Én több mint 50 pasival voltam, mégis van barátom. A titka az, hogy nem mondom el. Senkinek semmi köze hozzá. Nekem sincs közöm ahhoz, ő mennyi nővel volt.
nov. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
84%
Én el is vettem feleségül. 😃
nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!