Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A blackpilled embereket miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A blackpilled embereket miért nézik incelnek?

Figyelt kérdés
Én jóképű vagyok, magas, fiatal arcú a koromhoz képest, vékony. Sikeres a nőknél. Blackpilled vagyok, vagyis most úgy mondva, hogy az itteniek is megértsék, szinte mindenben egyetértek az incelekkel, bár nyilván ez így nem pontos, csak nem akarok erről egy olyan hosszú bekezdést írni, amit senki nem olvas el. Viszont nem vagyok incel, mert van barátnőm is, vagy az utóbbi egy évben kb. egy tucat nővel voltam. Ezt nyilván főleg annak köszönhetem, hogy jóképűnek, nagyon magasnak születtem. Hiszen valójában ez számít szinte teljesen, ha őszinte vonzalomról beszélünk és ha megvan a külső tetszés, az emberek már csak utána beszélik be, hogy jó a másik személyisége és hasonlók. A nők őszintén vonzódnak hozzám, szerelmesek lesznek belém, nem várnak el tőlem anyagi dolgokat, az ismerkedést szinte nem tudom elrontani, hanem őszintén magamért tetszem nekik. Meg még ezer más módon profitálok ebből, mert a szép emberekkel mindenhol máshol is jobban bánnak az életben, de iszonyatos mértékben. Nyilván vannak tőlem jóképűbb férfiak is, de én is bőven elég jóképű vagyok. Ezeket nem menőzésből vagy egoizmusból mondom, hanem objektíven, mert ezt tapasztalom folyamatosan az életben és még utána is néztem rengeteg helyen, hogy megerősítést nyerjek. Ha csúnya lennék vagy alacsony, akkor azt is ugyanígy mondanám tényként kimondva, mert ezek körülmények, amikkel születtem és nem rajtam múltak. A kérdésem, hogy csak így online kép nélkül miért néznek incelnek ezek alapján? Mikor értik már meg az emberek, hogy az incelség és a blackpilledség az nem pontosan ugyanaz a metszet? A világ darabra legtöbb incele (csúnya férfiak) nem is ismeri az incel szót, miközben ő egy incel, ahogy ugyanígy vannak nem incel kinézetű blackpilled emberek is.

2023. dec. 2. 11:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

"Hiszen valójában ez számít szinte teljesen, ha őszinte vonzalomról beszélünk és ha megvan a külső tetszés, az emberek már csak utána beszélik be, hogy jó a másik személyisége és hasonlók."


Számít a külső IS! Amellett fontos a fellépés, magabiztosság, normális viselkedés, érettség, hogy passzoltok-e , kisugárzás etc.


Nem, nem minden a külső!

2023. dec. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nice try.
2023. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

Sztem a normális emberek szimplán nem ilyen kollektivista betűszavakkal dobálóznak,és kategorizálnak be fekete-fehéren mindenkit, jobb esetben azt se tudják mi az,hogy blackpilled meg incel, így nem is nagyon hihetnek annak. Az meg, hogy egy-egy ilyen netes buborékban pár tucat idióta mit gondol, az meg nem értem, miért érdekel?

Persze nyilván minden külső adottság,amitől jól nézel ki,az előnyt jelent, de ezt mindenki tudja, aki nem hülye, ehhez még nem kell ilyen sablonszavakat kitalálni magadnak, hogy ettől különlegesebbnek érezed magad:D

2023. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Felrebeszelsz... Te valami looser leendo fascibalo bzi vagy szerintem
2023. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Te aztán szereted magad, épphogy odáig nem jutottál el hogy leszopd a saját faxod.:D


De hát végülis fő az önbizalom.

2023. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Az emberek leszrják, de leginkább nem is ismerik ezeket fszságokat.
2023. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én már többször kaptam rajta kamun meg füllentésen ezt a csávót, beszélgettem is vele többször komment formában. Véleményünk kb. a két véglet, pedig én is jóképű vagyok, 179 cm magas, jelenleg is hosszútávú, komoly kapcsolatban, szám szerint a hatodikban (de ez már végleges lesz). Én e téren vagyok erős, a kalandozások hál'isten sosem érdekeltek igazán, ami nagyon jó alap egy komoly kapcsolathoz, hisz minimálisra redukálódik a megcsalás veszélye, és még ennek ellenére is, gyakran nagyon féltékeny. Annak ellenére, hogy én is tapasztalom a jó külső előnyeit (valóban önmagadért szeretnek, szerelmesek tudnak lenni beléd nők, és nem érdekli őket a pénzed szinte kicsit sem, ebben teljesen egyetértek vele), ennek ellenére egészen máshogy látom a dolgokat, mint a kérdező.


Egy-kettő a kamuk, ellentmondások közül (bocsi kérdező):


"Most is van barátnőm" vs. "Tudatosan szingli akarok maradni, és mindenki csesztet, hogy miért nem akarok kapcsolatot"

"Lányok szerelmesek lesznek belém" vs. egyik kérdése: "Csak szexet akarnak tőlem, dugópajtit látnak bennem"

"Van barátnőm" vs. "tucatnyi nővel voltam az elmúlt 1 évben"

"Egy 21 éves lánnyal jöttem össze" vs. "Tudatosan szingli akarok lenni, nem akarok kapcsolatot"

2023. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Az "egészen máshogy látom a dolgokat, mint a kérdező" a nőkről, társkeresésről, párkapcsolatról alkotott felfogásunkat takarja, közel sem csak a blackpillre utaltam ezzel.

2023. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Incelnek jellemzően azokat nevezik akik mindneki mást (legyen az férfi, nő, eszme, intézmény, jelenség, biológia, fizika, akármi) tesznek meg felelőssé a saját kudarcaikért úgy, hog yközben önmagukat teljes mértékben felmentik a felelősség alól.


Amit te írsz, az csak simán felszínesség.

2023. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mert a blackpill-tudatu emberek baromi nagy tobbsege incel is egyben.



Ez olyan, hogy miert nezik a csoveseket alkoholistanak.



39F incel

2023. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!