Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megbomlott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbomlott az exem elméje, vagy mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Folyamatosan olyan képeket posztol magáról amiket még én készítettem róla évekkel ezelőtt. A mostani párját úgy becézi ahogy engem, oda viszi nyaralni, szórakozni, étterembe mint ahova mi jártunk. Ugyan azokat a dolgokat erőlteti az aktuális párjára amiket én szeretek: Zene, könyvek, filmek, versek, stb.

dec. 4. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Manipulálgat téged.
dec. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem teljesen értem. Kifejtenéd? Ő nem tudja, hogy én ezekről tudok.
dec. 4. 13:05
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért pazarolod az idődet arra, hogy még mindig őt figyeld és vele foglalkozz?
dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért foglalkozol vele? Tiltsd le.
dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az exem mostani párja és nekem egy barátom munkatársak. A barátom elkezdte beszéltetni az új párját az exemnek miután rájött hogy az a volt párom, viszont az új az semmiről nem tud. Azért érdekel, mert nem értem hogy ezt miért csinálja, nem figyelgetem, de ha már erre így fény derült érdekelnének az okok. Ez a mit foglalkozol vele, tiltsd le és társai nem érdekes, mert nem kapcsolódik a kérdésemhez. Normális, értelmes válaszokat várok a kérdésemre, nem pedig kéretlen tanácsokat. Köszönöm. :)
dec. 4. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Meddig voltatok együtt? Ha sokáig, lehet, hogy csak megszokás. Én is sokszor kapom magam rajta, hogy néha azon a becenéven szólítom a páromat, ahogy az exet, de ez csak amolyan reflex (pedig van neki "saját"). Azokat a helyeket, zenéket meg nyilván ő is szerette, miért ne menne oda/hallgatná azokat? Túl sokat gondolsz a dologba szerintem.
dec. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Amugy egyrészről, de igen arra játszik hogy megtud ez tény 🤷‍♀️

Másodszor nekem is volt olyan exem akiről igy utólag tűnt fel, hogy viszi tovább a kapcsolataiba a dolgokat csak egyszínű haj minden barátnőjénél elérte, vagy ugyan olyan állatot vett neki mint anno nekem, és még sok apróság. Vannak ilyen emberek amikor benne vagy kevésbé tűnik fel csak egy idő után ,hogy mennyire manipulálva befolyásolva vagy.

dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem voltunk olyan sokat együtt, 1,5 év. Külföldre egy bizonyos városba elvittem őt ahova én rendszeresen járok, mert laknak ott barátaim, nagyon szeretem azt a helyet és csodás napokat töltöttünk ott el együtt és most pont oda készülnek. A becenevet egymásnak találtuk ki és mindig így hívtuk a másikat, többször megjegyezte, hogy mennyire szeret így hívni és hogy ő soha nem becézett senkit és őt se senki. Van egy bizonyos író, akit imádok előadásaira is járok és az exemtől kaptam egy dedikált könyvet és az új kapcsolatra "erőlteti" az írót és műveit. Van egy bizonyos koncert sorozat, ahova havi szinten ketten kezdtünk el járni, (előtte egyikünk se volt) nagyon szerettük, óriási élményeink vannak és ezt is tukmálja az újra és még sorolhatnám. Ha ezek után is úgy gondolod, hogy többet képzelek ebbe bele, akkor elfogadom.
dec. 4. 13:37
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es rendben, hogy azt akarja, hogy megtudjam, na de pont azt nem értem, hogy miért! Nem értem. Minek akarok olyat "bántani", provokálni aki közömbös számomra. Pont ezért tettem fel ezt a kérdést, mert szerintem az exem megbolondult.
dec. 4. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk szakadj le róla, és ne nézegesd őt kényszeresen.


Itt egyedül TE érzed ezt provokációnak, Ő éli az életét, posztolgat, és?


Én is élem az új barátommal, igen, eljárunk ugyanoda, mint az exemmel, mert jó hely, igen, elmegyünk nyaralni ugyanoda, stb. stb. És igen, posztolok is róla néhány képet, mert miért ne.


Az meg, hogy az exem ebbe mit képzel bele, rhadtul nem érdekel.

dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!