Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy szakítás után kívül-belül megújultatok és az exetek ennek hatására újra vonzalmat kezdett érezni irántatok és újra össze akart volna jönni veletek még úgy is, hogy azóta más kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

dec. 11. 11:03
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen!
dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de nem volt tovább esélye.
dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ja, nálam sincs esélye. 1-es voltam
dec. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nem számít, csak hogy volt -e veletek már ilyen. :)
dec. 11. 11:17
 5/9 Joe112 ***** válasza:
100%
Hallottam ilyenről több esetben is és müködött.... Pedig... Elvileg nem kéne, de változunk s a lehetőséget nem szabad elengedni.....
dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén. Úgy mondja a magyar, hogy akkor derül ki, hogy mi kell, mikor már nincs. Úgyis lehet mondani, hogy nem érzékeljük, hogy mi történik, amíg nem történik nagy változás. Akkor rájövünk, hogy mi miért van.
dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Joe112 ***** válasza:
100%

Kedves 6os teljesen igazad van... S ha ekkor tudtok változni az a nagy szó...

Hisz valamiért együtt voltatok..... 🙂

dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Éppen most vagyok ilyen helyzetben. 3 évig voltunk együtt, augusztusban szakított velem, mert már nem szeret. Vissza jutott a fülembe, hogy kapott valaki mást és azért hagyott ott. Mindenkinek hazudott mindenről, többek között rólam is durva dolgokat állított, hogy ne legyen ő a rib*nc, ezért kiábrandultam belőle és hamar túl tettem magam rajta. Szakítás után elkezdtem konditerembe járni, haverokkal lógni, adni magamra. Soha életemben ilyen jól nem voltam.

Aztán két héttel ezelőtt találkoztunk a benzinkúton, csak köszöntünk egymásnak, de láttam hogy nagyon néz. Szombat este rám írt, hogy nincs-e kedvem meginni egy kávét vele és beszélgetni. A kávé jól esett volna, de az ő társasága nem.


26f

dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne reménykedj főleg ha faszi vagy
dec. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!