Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőktől kérdezem, akiket le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, akiket le szoktak szólítani: honnan lehet érezni, hogy az illető ismerkedési szándékkal nyit?

Figyelt kérdés
A kérdést arra értem, amikor direktben szólítanak le, hanem valamilyen ürüggyel, pl. keres valami helyet, tüzet kér, stb. Tudom, hogy ki lehet érezni, mert szoktam érezni és utólag be is igazolódik, csak arra lennék kíváncsi, hogy vajon milyen jelekből érezzük. Gondolok itt arra, hogy pl. a témához képest indokolatlanul sokat beszél a másik, információkat oszt meg magáról, ahogy néz, stb. Nektek mi a tapasztalatotok?
dec. 15. 14:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8, ugyan már.

Megkérdezhetem az utcán a csajt úgy, hogy "merre van a Kis Jenő utca?", hogy egyértlemű legyen, hogy csak útbaigazítást kérek, meg úgy is, hogy már akkor tudja, hogy valamit akarok, amikor még meg sem szólaltam.

Pedig egyik esetben sincs előzmény, közös helyzet.

dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11: Igen, pont ezt írtam én is.
dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11: Pontosan erre gondoltam én is.
dec. 15. 16:16
 14/16 A kérdező kommentje:
10: a párom volt az, akiből az engem megszólító nő metakommunikációja azt váltotta ki, hogy egyértelműen jelezze, hogy hozzá tartozom. Pedig akkor még nem említettem neki, hogy milyen érzésem volt a nővel kapcsolatban, simán gondolhatta volna, hogy egy teljesen hétköznapi beszélgetés két nő között, sőt... Most így belegondolva, pár hete egy volt kolléganőmmel futottam össze egy bevásárlóközpontban, miközben a párom elment megnézni valamit. Akkor is arra ért vissza, hogy én egy számára idegen nővel beszélgetek, sőt, akkor a volt kolléganőm még meg is ölelt. Ebben az esetben is hihette volna, hogy egy régi ismerőssel futottam össze, amíg őt vártam. De ebben az esetben ez fel sem merült benne.
dec. 15. 16:21
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokszor félreértenek, mert alapvetően jól kijövök az ellenkező nemmel. De 99%-ban nem AZÉRT beszélgetek egy lánnyal, csak szimplán mert szimpatikus.
dec. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hülyén fogalmaztam: szóval nem azért beszélek egy lánnyal, mert össze akarok jönni vele, hanem mert szimpatikus*


Előző voltam.

dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!