Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik teljesen eltartják úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik teljesen eltartják úgy a barátnőjüket hogy gyerek sincs, azok mit élveznek ebben? Mi ebben a nekik jó?

Figyelt kérdés

A nő szempontjait értem, tök kényelmes hogy valaki más mindent megteremt nekik, ez oké.


De a pasinak ez miért jó? Egy csomó normális nőt is találni, aki hajlandó közösen vállalni a terheket és nem kell eltartani mint egy gyereket.


F/33


dec. 16. 20:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Nagybátyám mindig azt mondta, mire hazaér, van kaja és valaki megengedi neki a fürdővizet.

Szerintem nála ez ilyen ego dolog.

dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Ez engem is érdekelne nőként 😃
dec. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Az ilyen otthon unatkozó barátnők gyakrabban szokták megcsalni is a pasikat amúgy.


Meg mivel nem nagyon vannak igazi problémáik, gyártanak álproblémákat, magyarul hisztiznek.

dec. 16. 20:52
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

nem tartok el nőt emberként kezelem, külön kassza én és ő is arra költ amire akar.


rezsit nem kell felezni azt fizetem, nem nő meg a fogyasztás annyival hog akkor ezen garasoskodjak.


nyilván ha megszorul akkor ki segítem kissebb összeget vissza se kérek csak nagyobbat. de normális nőnél ez sem gond.


mind ez oda vissza működik akkor minden jó :)

dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Ja, csak az ilyen nőkbe akarsz beleállni. Oksi.
dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ha a két félnek ez megfelel senkinek semmi köze hozzá!
dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Tapasztalatom alapján a férfiak szeretnek imponálni a nőknek azzal, hogy anyagi biztonságot teremtenek. Ettől érzik magukat erősnek, megbízhatónak, férfiasnak.
dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

A volt páromnak is ez volt a terve, hogy miért? Mert akkor nem lettem volna emberek között annyit, nem lett volna annyi esélye, hogy esetleg összejövök valakivel a munkahelyen, neki az volt a jó, ha én csendben otthon ültem, még azt is rossz szemmel nézte ha a gyerekkori barátnőmmel (kettőtől el is tiltott, mert "rossz hatással vannak rám" (krvára nem!)) elmentem vásárolni munka után...

Szóval neki pl ez lett volna a jó benne, hogy teljesen elszigeteljen másoktól.

dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy ilyen párt, náluk az van, hogy a férfi nagyon sokat keres, a nő meg átlagosan és azért ajánlotta fel neki, hogy inkább ne dolgozzon, mert többet ér neki az, hogy a párja viszi egyedül a háztartást, intéz, szervez, ha kell és neki ezekkel abszolút nem kell foglalkoznia munka után. A nő fizetése nélkül is nagyon kényelmesen élnek, nincs igazán szükség rá. Meg így a nőnek van ideje rendszeresen edzeni járni, a külsejével is többet foglalkozik az átlagnál és ezek mellett is van elég szabadideje amire akarja, szóval nem igazán van olyan, hogy fáradt, stresszes stb, ami állításuk szerint nagyon pozitív hatással van a kapcsolatukra is. Végülis érthető és ha nekik jó, akkor csinálják így. Mondjuk szerintem ez azért nem veszélytelen, mert mindegy milyen jól megvannak most, akkor is benne van a pakliban, hogy évek múlva szakítanak és utána kell munkát keresnie ekkora kihagyással és minimális munkatapasztalattal, akkor nem lesz könnyű helyzetben.
dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Na jo, hagyjuk. Minek belekezdeni. Nem muszaj mindent ertened.
dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!