Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétem egy barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétem egy barátság extrákkal kapcsolatba de közben én többet kezdtem érezni mit csináljak?

Figyelt kérdés
Meg ismeretem egy srácot megbeszéltük, hogy szex kapcsolat érdekli őt is engem is. Nagyon jó fej a srác napiszeten beszélgetünk, hívjuk egymást órákat át telefonálunk. El mond nekem mindent azt is,hogy milyen csaj problémája van. Szerintettek el mondjam neki, hogy többet érzek és szeretném vele megprobálni? Vagy ez veszet ügy?

dec. 19. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Legközelebb ne menj bele ilyen kapcsolatba. Te nem érzed megalázónak, hogy téged d.g és közben neked más nőkről áradozik? Nincsen semmi önbecsülésed? Kicsit nézzél magadba.
dec. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Feldobhatod a labdát,hogy vagy rendesen összejöttök vagy sehogy.A válasza mindent eldönt.
dec. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak más nők is a képben, ki fog offolni. Viszont neked ez mindenképp szenvedéssel fog végződeni, így jobban jársz ha minél előbb meglépitek ezt.

Szexbe nem szabad többet bele látni. Lehet neked nem való ilyen kapcsolat.

dec. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogyha veled osztja meg a nő ügyeit, akkor offos a dolog. Ha a pasi kicsit akarna, akkor nem beszélne más nőkről!
dec. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Egy próbát megér, legközelebb ha taliztok mond neki hogy te elkeztél többet is érezni felé. És szeretnéd megpróbálni hogy több legyen köztetek nem csak szex. Mond neki hogy a következő alkalommal amikor találkoztak szeretnéd hogy mondja el ő is hogy ő mit szeretne, majd miután ezt elmondtad neki szexelj vele mindent beleadva, nyújtsd életed legjobb formáját.

Aztán majd kiderül mit fog mondani.

Az mindenképpen fontos hogy vagy előre lépés kell vagy hátra, tehát ha benne maradsz a mostani szexkapcsolatban az csak rosszabb lesz neked hosszú távon.

dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ezzel teljesen kiszolgáltatod magad. Olyan dolgokat fog kipróbálni rajtad, amit a barátnőjétől nem merne kérni.
dec. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!