Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti egyetértetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti egyetértetek ezekkel a típusú pasikkal vagy ti is úgy gondoljátok, hogy minden férfi átmegy full degeneráltba, ha nem face-to-face kell véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Nem csak ezen az oldalon, Reddit, Index fórum stb, valahogy mindenki egyből semmi bajozza, meg odáig van azokért a csajokért, akik 21 éves fejjel többes szexbe belemennek, meg 20+ pasival voltak már, anál stb és mindenki csak nevetve legyint arra, hogy amúgy az ilyenektől fogod a legrosszabb fajta nemi betegségeket elkapni. Engem tökre nem érdekel hányan élveztek beléd vagy a szádba, ameddig nem érzem hogy megbízhatok benned ilyen téren, máskülönben max akkor, ha amúgy van róla friss papírod, hogy egészséges vagy.


Szerintetek ez vajon csak a hangos kisebbség lehet? Nem vagyok nő ne írjál rám, te kanos szánalom!



dec. 19. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Esküszöm nem értem a problémádat. Egy gumival meg lehet oldani

Egyébként én élőben sem fogok mást mondani mint amit gondolok

dec. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Most a te problémád az, hogy más nem problémázik annyit, mint te?
dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Hát kivéve, hogy nem lehet egy gumival megoldani.🙄 Gumival is átlehet adni mert nem egy bevásárló szatyrot húzol fel... És mi van ha összejöttök és nyalsz neki stb? Tényleg annyira nehéz ezt elképzelni?
dec. 19. 13:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező

Akkor ne kezdj ilyen emberekkel. Minden egyes másodperc amit rájuk pazarolsz, csak elvesztegetett idő az életedből. Komolyan az a problémád, hogy random idegenek mit szólnak valamihez amiről neked határozott véleményed van? Miért?

dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

#3

Gumival nem lehet átadni, persze orállal igen. De valóban, igazából nem érdekel túlságosan. Szerintem túl van ez pörögve, nincs olyan sok nemi beteg mint ahogy az ilyen nemi beteg parások gondolják.

Amúgy meg ha az leszek, annyi baj legyen, +1 gond már nem oszt nem szoroz, így is túl sok van

dec. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Kajak nem értem mi a kérdés
dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
A feher maju nokben nem lehet megbizni.. a rbanc nem monogam.
dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát akkor kezdjük ott, hogy ez nem csak a férfiakra igaz, hanem szinte minden emberre! Élőben nagyon kevés tökös férfi, illetve bátor nő van, hogy nyíltan kimondja a véleményét, a többség gyáva, hogy kimondja azt, amit valójában gondol. Ez van. Nem őszinteségre nevel a társadalom.
dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Fiatal nő vagyok (monogám kapcsolatban, ráadásul a body countom 1), de szerintem sincs ezzel semmi probléma. A szex jó dolog, mindenki csinálja ahogy jólesik minden részvevőnek. Neked miért fáj, hogy más máshogy éli a szexuális életét? Nem kötelező neked is így tenned. Az még miért baj, hogy vannak, akik nem nézik le azokat, akiket te viszont igen?
dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem erdekel nagyjából, hogy mennyi partnere volt előttem és ha szerintem sok akkor nincs nálam esélye.
dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!